Зміни до КПКУ: Рада підтримала законопроєкт нардепа з Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: Владлен Неклюдов
1kr.ua
17 лютого Верховна рада України підтримала у першому читанні Проєкт Закону щодо невідворотності покарання людей, які вчинили кримінальне правопорушення та переховуються закордоном. Ініціатором подання цього проєкту - народний депутат з Кривого Рогу Владлен Неклюдов.

Законопроєкт №2164 за результатами голосування було прийнято за основу 299 голосами. Криворізькі нардепи проголосували так:

Володимир Захарченко (31 округ «Слуга народу») - «За»;
Олена Криворучкіна (32 округ «Слуга народу») - «За»;
Юрій Корявченков (33 округ «Слуга народу») - «За»;
Дмитро Шпенов (самовисуванець по 37 округу) - «Не голосував»;

Юрій Кісєль (обраний по загальнодержавному багатомандатному округу, заступник голови депутатської фракції політичної партії «Слуга народу») - «Відсутній»;
Владлен Неклюдов (обраний по загальнодержавному багатомандатному округу, член депутатської фракції політичної партії «Слуга народу») - «За».

Проєкт Закону «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо вдосконалення окремих положень у зв'язку із здійсненням спеціального досудового розслідування» доповів народний депутат Владлен Неклюдов.

«...Як наслідок, на практиці, суди відмовляють в задоволенні клопотань про здійснені спеціального досудового розслідування, а винні у скоєнні тяжких злочинів, у тому числі, які вчинялись на Майдані, продовжують уникати справедливого покарання, ховаючись від правосуддя у країні-агресорі, інших країнах та тимчасово окупованих територіях України.

Тому прийняттям цього законопрєкту ми дозволимо компетентним органам у законний спосіб покарати винних у скоєні тяжких злочинів. Ми маємо виконати наш обов’язок перед потерпілими, загиблими героями та суспільством...», - написав на своїй сторінці у соцмережі Владлен Неклюдов.


Законопроєктом пропонується внести зміни до Кримінального процесуального кодексу України, зокрема визначити дві підстави для оголошення розшуку підозрюваного (зміни до статті 281):

1) якщо «місцезнаходження підозрюваного невідоме»;

2) якщо «підозрюваний ухиляється від явки на виклик слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду за умови його належного повідомлення про такий виклик та існують обґрунтовані підстави вважати, що він виїхав або перебуває в іншій країні або на тимчасово окупованих територіях України».

Голова Комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський доповів рішення Комітету, який рекомендував Верховній Раді прийняти законопроєкт №2164 за основу.

Народні депутати у виступах також підтримали прийняття проекту у першому читанні.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 57 мин

Есть угроза

05 : 08

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com