Компанія Метінвест продовжує розвивати територіальні громади

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
В рамках угоди про соціальне партнерство Північного ГЗК компанії Метінвест з Червоненською територіальною громадою у 2020 році реалізована низка заходів, спрямованих на покращення рівня життя мешканців сільських районів. Координаторами проєктів виступили Криворізька фундація майбутнього та студенти програми Master of Public Administration (МРА).

Серед ключових проєктів – підтримка навчальних та медичних закладів для потреб мешканців дев’яти сіл. Так, завдяки фінансуванню ПівнГЗК суттєві зміни відбулися в дитячому дошкільному закладі «Берізка». У всіх групах дитсадка оновили меблі та обладнання для ігрових кімнат, встановили спортивний комплекс. Раніше для опалення закладу збудували котельню на твердому паливі з автоматичною подачею пелет.

«З появою сучасних меблів у нашому дитсадку стало не тільки зручно, а й затишно. Кожна група вирізняється своїм яскравим кольором, який суттєво впливає на настрій малечі. Є тепер у дітей індивідуальні столики й шафи для верхнього одягу, цікаві куточки з іграшковим кухонним та медичним обладнанням. Необхідні тренажери придбали в спортивну залу, де наші вихованці із задоволенням займаються гімнастикою», - розповідає завідувачка дитячого закладу «Берізка» Алла Панасенко.

В Червонозабійницькій загально-освітній школі створили кабінет географії, з інтерактивним комплексом та новими меблями. В Недайводський навчально-виховний комплекс закупили комп’ютери та спортивно-ігрові модулі, для кухарів - автоматичне приладдя. Мешканцям села Червоне та прилеглих сіл забезпечили інтернет-зв’язок.

В амбулаторії, що розташована в Червоненській сільській раді завдяки Північному комбінату з’явилось нове медичне обладнання для експрес-аналізів. В селі Недайвода для комфорту пацієнтів в медустанові встановили енергозберігаючі вікна та двері, зробили косметичний ремонт.

«Ми продовжуємо співпрацювати з територіальними громадами. Системна підтримка сіл змінює якість життя мешканців віддалених районів. В них проживають наші співробітники, їхні рідні і близькі, тому так важливо не тільки надавати їм робочі місця, своєчасно виплачувати заробітну плату, а й створювати всі умови для комфортного життя. Крім ключових проєктів розвитку, допомагаємо з підсипанням доріг, ремонтуємо та відновлюємо систему зовнішнього освітлення, забезпечуємо села питною водою», - розповів генеральний директор Північного ГЗК Андрій Скачков.

Нагадаємо, у грудні 2020 року Червоненська ОТГ увійшла до складу Глеюватської територіальної громади, яка нараховує тепер 19 сіл. В середині лютого Північний та Центральний комбінати підпишуть з громадою Меморандум про довгострокове соціально-економічне співробітництво для подальшого розвитку сільських районів.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
10 мин

Все хорошо

05 : 07

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com