«Зелений центр Метінвест» створив розважальну локацію у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
У Довгинцівському районі реалізовано проєкт «Місце зустрічі просто неба». Нове місце для відпочинку на мкрн Східний-2,3 з’явилось завдяки перемозі активних мешканців у конкурсі «Місце зустрічі», оголошеному минулоріч громадською спілкою «Зелений центр Метінвест».

Проєкт являє собою простору літню сцену з облаштованими рядами глядацьких місць. Авторка ідеї Тетяна Ліфер прагнула створити локацію, в якій місцеві діти і дорослі змогли б демонструвати свої таланти, а також зустрічатись на святах і ярмарках.

Конкурс «Місце зустрічі» - ініціатива «Зеленого центру Метінвест», яка покликана створити у Кривому Розі додаткові простори для відпочинку і живого спілкування.

Мешканці міста надали 50 пропозицій, 19 з яких після попереднього відбору були виставлені на онлайн-голосування. Криворіжці своїми голосами обрали п’ятірку кращих ідей, що вже втілюються у життя, в тому числі і за участі волонтерів – місцевих мешканців та працівників підприємств компанії Метінвест.

«В нашому великому місті гостро не вистачає затишних куточків, де можна поспілкуватись і з комфортом провести час на свіжому повітрі. «Зелений центр» прагне допомогти городянам облаштувати якомога більше таких гарних і яскравих локацій. Ми вдячні криворіжцям, які долучились до реалізації проєктів, працівникам Метінвесту. Ми вже відкрили такі майданчики в Інгулецькому, Покровському та Довгинцівському районах. На черзі – Тернівський», - розповіла менеджерка проєктів ГС «Зелений центр Метінвест» Світлана Хватова.Локація розташована у парку Щастя – зеленій зоні відпочинку, яка розвивається завдяки ініціативам місцевої громади і допомозі партнерів. Раніше «Зелений центр Метінвест» допоміг створити тут мотузкове містечко, надав співфінансування для відкриття тенісного корту і міні-футбольного поля. А гірничо-збагачувальні комбінати компанії Метінвест допомогли облаштувати сквер ім. Гутовського.

«Компанія Метінвест завжди підтримує ініціативи, які роблять зручнішим і міський, і робочий простір. На своїх підприємствах ми облаштовуємо як свою територію, так і робочі, побутові приміщення. І подібні практики – наводити лад і підвищувати рівень комфорту - прагнемо реалізувати на загальноміських територіях, допомагаючи городянам. Саме така активна робота задля спільної мети і змінює наше місто на краще», - зазначив генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

07 : 41

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com