Статистика захворюваності на коронавірус у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua

Сьогодні, 22 січня, з коронавірусом лікуються у криворізьких медзакладах та вдома 979 пацієнтів: 110 осіб - стаціонарно в інфекційній лікарні.

Із пневмонією зараз лікуються у нашому місті 433 пацієнти і пацієнтки. За добу стало відомо про 41 людину, у якої діагностували COVID-19 у нашому місті. 9 пацієнтів вже лікувались у стаціонарних відділеннях лікарень міста, а ще 27 - контактні особи із захворілими, вони на самоізоляції і лікуваються амбулаторно.

Костянтин Мурашко, начальник Управління охорони здоров'я виконкому міської ради, розповів про статистику захворюваності на коронавірус у Кривому Розі під час засідання депутатської постійної комісії з питань охорони здоров'я.

Протягом останніх двох тижнів лабораторні дослідження (ПЦР-тест), роблять у Кривому Розі, біоматеріали вже не возять у Дніпро. В інфекційній лікарні до 5 лютого повинні добудувати лабораторію, де можна буде робити 90 досліджень за добу.

У Дніпропетровській області сьогодні зафіксовано 414 позитивних досліджень на наявність коронавірусної інфекції.

Читайте інші новини про коронавірус у Дніпропетровській області та Кривому Розі


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Bal
  • 0
  • 0
  • Ответить

Ну так от чего нужно лечиться?

Final Cut 4,3
  • 6
  • 3
  • Ответить

"Чтобы понять, что такое локдаун, надо посмотреть на европейские страны", - Степанов.
Ужесточение карантина в Украине нельзя называть локдауном.

"Давайте не называть это локдауном - это карантин с жесткими ограничениями. Чтобы понять, что такое локдаун, надо посмотреть на европейские страны, как они вводят локдаун, и какие ограничения действуют у них", - подчеркнул министр.

По словам Степанова, в некоторых странах нельзя собираться несколькими семьями, либо же нельзя самостоятельно выходить из дома без предварительной записи, а в отдельных странах введен комендантский час.
=============================

хе-хе)) один из комментов...

=============================
Даже фраза «иди на х..й» не выразит всю полноту чувств и эмоций, которые переполняют от этого персонажа. Ты уже достал делать умный вид и изображать министра. Воруй молча а то тошнит уже от тебя...


Final Cut 4,3
  • 5
  • 3
  • Ответить

Бла-бла, статистика...бла-бла, статистика...от так и живем, одна трепология))

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город