Криворіжцям нагадали про правила безпеки на льоду

Криворіжцям нагадали про правила безпеки на льоду

Фото: Первый Криворожский

Управління цивільного захисту облдержадміністрації нагадало основні правила безпеки на льоду. Містян застерігають не виходити на ледь замерзлі водойми.

Раніше редакція «Першого Криворізького» розповіла, як виглядав Кривий Ріг у перший день снігопаду.

«Тільки-но стовпчики термометрів поповзли вниз і на водоймах області з’явилася перша крига, на лід почали виходити любителі зимової рибалки. Нерідко заради розваг на ледь замерзлі ставки та річки потрапляють і діти. Але через мінливу погоду крига ще дуже тонка, а тому – особливо небезпечна. Вкотре закликаємо мешканців Дніпропетровщини не нехтувати власною безпекою», – говорять чиновники Управління цивільного захисту Дніпропетровської ОДА.

Перш ніж вийти на лід, слід переконатися у його міцності. Зробити це можна за допомогою палки, але в жодному разі не перевіряти ударом ноги. Якщо з’явилися тріщини або виступила вода – ходити по кризі небезпечно.

Зазначимо, щоб витримати людину, товщина льоду має бути не менше 7 сантиметрів.

Не можна виходити на лід у темний час доби, в умовах туману та поганої видимості. Не слід збиратися великими компаніями та залишати дітей без нагляду.

На замерзлій поверхні водойм потрібно оминати ділянки, вкриті товстим шаром снігу. Під ним лід значно тонший, там можуть бути приховані тріщини та ополонки.

У разі нещасного випадку, слід викликати рятувальників за номером 101.


Комментарии (1)

Белла

12:17, 14 января 2021

Умки на льдинах

Ссылка скопирована в буфер обмена