Про зйомки науково-фантастичної драми розповіла сценаристка з Кривого Рогу

Главное фото новости
Фото: Катерина Пищикова
1kr.ua

Сценаристка Катерина Пищикова з Кривого Рогу навчається у Київській кіношколі «Ukrainian Film School». У минулому році дівчина отримала грант на фінансування дипломного проєкту науково-фантастичної драми «Союз».

Журналісти редакції «Першого Криворізького» поспілкувалися з 19-річною Катериною Пищиковою, яка написала сценарій науково-фантастичної драми «Союз».

Катерина Пищикова також навчається другий рік у Криворізькому національному університеті.

Юна сценаристка отримала грант від студії на зйомку науково-фантастичної драми «Союз». Влітку Катерина разом із режисерами, акторами та продюсерами відзняли тизер для науково-фантастичної драми «Союз».

«У науково-фантастичній драмі «Союз» ми вирішили показати історію про жінку, у якої помер син. Головна героїня — інженерка, яка працює в організації, яка займається розробками. Пізніше вона дізнається, що її син не помер та починає власне розслідування.

У нашій історії є і про стосунки між Америкою та Радянським союзом, начебто між ними відбулася ядерна війна. Після чого РС відокремився від інших країн, а жителі живуть собі та й не знають, що відбувається за межами союзу», - розповідає Катерина Пищикова.


Сценаристка з Кривого Рогу говорить, спочатку це була ідея оператора Владислава Щербаченка, з яким вони робили режисерський проєкт.

«Я дуже полюбила цей проєкт, тому захотіла, щоб він став моєю дипломною роботою на сценарному курсі у кіношколі «Ukrainian Film School». Я написала сценарій для нього, це майже серіал.

Коли отримали грант, ми зняли короткометражний фільм, який став тизером для нашого серіалу», - говорить Катерина Пищикова.

Над реалізацією цього проєкту працювала команда, яка складалася з режисерів, акторів та продюсерів. Куратором проєкту став відомий сценарист Ярослав Войцешек.

«Сцени тизеру ми знімали у бібліотеці Вернадського та біля крематорію у Києві. Зараз вже зйомки закінчилися. У вересні ми вже все відзняли, змонтували та покращили матеріал», - говорить Катерина.

Поки що у вільному доступі тизеру до серіалу «Союз», сценаристкою якого стала Катерина Пищикова, немає. Дівчина говорить, що кіношкола «Ukrainian Film School» профінансувала зйомки тизеру до серіалу «Союз», а для повної реалізації потрібно залучати інвесторів з інших країн. Тому криворожанка вирішила продовжити навчання і на продюсерському факультеті.

«Просто я зрозуміла, що потрібно не лише писати, а й вміти продавати.

Прем‘єра для великої аудиторії відбудеться, коли будуть прописані всі серії серіалу та хтось повністю його профінансує. Серіал «Союз» - це наукова фантастика, тому потрібні спеціальні локації. Зараз це великобюджетний проєкт, він не «вистрелить», якщо його запускати лише в Україні. Тобто це міжнародний проєкт, для якого потрібно шукати інвестиції та додаткових авторів» - розповідає Катерина.

Зараз Катерина разом з командою кіношколи працює над новим проєктом «Надихаючі», який планують подати на грантову програму від Українського культурного фонду.

«Плануємо відзняти цикл телепередач про прогрес сучасної України у сферах бізнесу, інновацій та технологій. Коли почали працювати, ми знайшли багато українців, які творять історію, але про них мало хто знає.

Я вірю, що нам дадуть цей грант, і ми реалізуємо його», - розповідає Катерина Пищикова.

Нижче дивіться відео, в якому Катерина Пищикова розповіла більше про зйомки тизеру науково-фантастичної драми.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.