За підтримки компанії Метінвест криворізькі патрульні отримали сучасний полігон для тренувань

Главное фото новости
Фото: Метинвест
1kr.ua
У приміщенні полку Криворізької патрульної поліції облаштували спеціальні приміщення для тренувань особового складу. Фінансову підтримку для реалізації проєкту надала компанія Метінвест. Координувала роботи зі створення спеціалізованої бази громадська організація «Криворізька фундація майбутнього».

В окремій будівлі облаштували спеціальний комплекс для тактичної і фізичної підготовки правоохоронців. Він складається з двох частин: у першій розмістилась спортивна зала з татамі та снарядами для воркауту, у другій – спеціальна зона для відпрацювання спецнавичок. Завдяки фінансовій підтримці Метінвесту у будівлі також замінили покрівлю та виконали ремонт кімнат, у яких розмістився комплекс.

Патрульні розповідають, що раніше не було окремого приміщення для відпрацювання зачистки приміщень чи звільнення заручників. Тож використовували наявні ресурси: приміщення та кабінети управління патрульної поліції. Поява спецкомплексу дозволить розширити можливості підготовки поліцейських.

«Особовий склад патрульної поліції Кривого Рогу налічує понад півтисячі правоохоронців. Серед них – групи тактико-оперативного реагування. Відтепер вони можуть моделювати різні надзвичайні ситуації та відпрацьовувати свої дії. Стіни комплексу рухомі. Тож можна відтворити умови квартири чи офісного приміщення. Відтак тренування стануть ще більш наближеними до реальних умов, а це - запорука професійних дій у різних ситуаціях та захист городян», - розповів командир полку патрульної поліції в місті Кривий Ріг Олексій Нікіфоров.

Правоохоронці відзначають, що полігон - один з найбільших в Україні. Тож можливо, що патрульні з інших міст використовуватимуть криворізьку базу для тренувань.

«Криворізька фундація майбутнього» втілює низку проєктів, спрямованих на комфорт городян. І безпека - одна з фундаментальних складових цього. Модернізація матеріально-технічної бази полку патрульної поліції - це інвестиції в захищеність кожного криворіжця. Адже від ґрунтовної підготовки патрульних залежить спокійне та безпечне життя міста», - підкреслила директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

AAlisa
 • 1
 • 0
 • Ответить

хочется надеяться, шо применять они его будут по назначению, а не чтобы штормить обычных горожан, потому что аваковцы заборзели вкрай в этой стране

Sergrey4
 • 4
 • 2
 • Ответить

Керівник комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський вважає недостатнім фінансування Національної поліції України, яке передбачено в державному бюджету на 2021 рік.
"Питання забезпечення поліцейських, на жаль, залишається недосконалим, і на сьогодні середня зарплата поліцейського становить приблизно 12 тис. грн. Я думаю, що середня зарплата хоча б у 15 тис. гривень могла б бути тим стартом, з якого людина розпочне свою службу в поліції, особливо враховуючи ті виклики, які переживає галузь", - сказав Монастирський.
------------
- Маловато будет !

Sergrey4
 • 6
 • 2
 • Ответить

Моя полиция меня бережет ?
Ага, как бы не так; она бережёт вертикаль власти, т.е. эти спэцнавычкы будут применяться и к протестующим, а они непременно будут по мере дальнейшего падения краины-У в бездну.

Дед Чудодей
 • 7
 • 2
 • Ответить

Скоро на каждого раба будет по одному патрульному. Пора налоги поднимать.

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город