ТОП-7 різдвяних мультфільмів

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua

На Різдво більшість з нас хоче повернутись у дитинство. А найкращі ліки від дорослішання - перегляд мультфільмів у сімейному колі. Редакція «Першого Криворізького» підготувала для читачів ТОП-7 рідвяних мультфільмів, які можна переглянути разом з друзями.

1. Різдвяна історія

Екранізація повісті Чарльза Дікенса розповідає історію Ебенезера Скруджа. Його різдвяна ніч перетворилась на подорож між минулим, теперішнім і майбутнім, що дозволило старому скнарі переосмислити своє ставлення до Різдва, святкового настрою і людей.

Звичаї і традиції Святого Вечора та Різдва Христового

2. Секретна служба Санта-Клауса

Санта готується піти на відпочинок, але у системі доставки відбувається збій. З'ясовується, що одна дитина не отримала подарунок. І за справу несподівано береться молодший син Санти - Артур.

3. Полярний експрес

Головному героєві випадає шанс потрапити на «Полярний експрес», який має доставити дітей на Північний полюс. Під час подорожі його чекають нові знайомства і багато пригод, які стануть на шляху до головної мети - домівки Санта Клауса.

4. Грінч

Щороку мешканці міста святкують Різдво масштабніше, вони планують зробити свою домівку різдвяною столицею усього світу. Грінч розуміє, щоб врятувати свій спокій він має стати на заваді реалізації людських планів.

5. Різдвяна історія Міккі

Напередодні Різдва усі герої мультфільму очікують свята, тільки Скрудж не припиняє думати про гроші. Але все змінюється завдяки чарам: героя відвідують три Духа Різдва, завдяки яким він прозріває міняє своє життя.

6. Клаус

Мультфільм розповідає історію дружби поштаря Джаспера з Клаусом. Першому треба, щоб мешканці Смеренсбургу почали відправляти більше листів, другому - зробити дітей щасливими.

7. Шрек мороз, зелений ніс

Шрек збирається влаштувати ідеальне Різдво з рідними. Тільки у розпал свята з'являються незвані гості - Осел, Кіт у чоботях та інші.

Редакція «Першого Криворізького» бажає читачам щасливого Різдва!

Листівки, вітання та віншування на Різдво 2021


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 4 мин

Все хорошо

06 : 35

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com