Кабмін скасовує пільговий тариф на електроенергію для побутових споживачів

Главное фото новости
Фото: Free-Photos с сайта Pixabay
1kr.ua
З 1 січня 2021 року перестає діяти пільга для населення для купівлі перших 100 кіловат електроенергії за ціною 90 коп./кВТ.год. Таке рішення ухвалив Кабінет міністрів України під час засідання 28 грудня.

Юрій Вітренко, виконуючий обов'язки міністра енергетики, повідомляє, що з 1 січня 2021 року побутові споживачі полатитимуть за усю електроенергію за єдиним тарифом – 1,68 грн./кВТ.год.

За словами в.о міністра підвищення проводиться задля забезпечення стабільності ринку енергетики, а також його стабільного розвитку.

Вітренко наголошує, що підвищення тарифу поводиться задля не допущення різкого зростання ціни на електроенергію. Оскільки нинішній тариф діє до 1 січня 2021 року, то після припинення його дії ціну диктуватиме ринок, що може призвести до різкого зростання вартості електоенергії у 2-2,5 рази.

Зауважимо, що останнього разу тарифи на електроенергію для населення переглядалися у березні 2017 року. Зараз вони складають 90 коп./КВт.год за перші 100 кВт.год і 1,68 грн./кВт.год за решта обсягу місячного споживання.

Автор матеріалу Денис Шабанін


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.