«Криворізька фундація майбутнього» допомагає розвивати соціальний бізнес

Главное фото новости
Фото: Метінвест
1kr.ua
Студенти програми Master of Public Administration (МРА) завершили освітній модуль, котрий стосувався бюджетотворення. Серед тем, що розглядалися, - надходження до казни від малого і середнього бізнесу (МСБ). Серед слухачів курсу - менеджери ГО «Криворізька фундація майбутнього», які вже мають досвід розвитку МСБ і підтримки регіональної економіки.

Частка малого і середнього бізнесу у ВВП держави складає 55%, більшість послуг – соціально важливі та супроводжують усі сфери повсякденного життя містян. Тож, одна із задач державної, міської влади, представників громади та великого бізнесу – підтримка та розвиток МСБ. Минулоріч у Кривому Розі за ініціативою «Криворізької фундації майбутнього» та при фінансовій підтримці компанії Метінвест для містян пройшов навчальний курс з соціального підприємництва.

Соціальний бізнес – світовий тренд, мета якого не лише отримувати прибуток, а й розв’язувати суспільні проблеми. У нашому місті таким гострим питанням був доступ до сучасних педагогічних сервісів. Тож городяни, які долучились до освітнього проєкту, вивчали бізнес-планування, фінансове моделювання та навички якісного надання послуг для криворіжців. У підсумку учасники презентували бізнес-моделі центрів дитячого розвитку. Кращі проєкти отримали фінансування для втілення у життя. Керівники-переможці об’єднались у мережу центрів дитячого розвитку Kids Education, яка налічує 17 закладів з більше ніж 200 видами послуг у всіх районах Кривого Рогу.

«Я психолог і мама дошкільниці. І знаю, наскільки важливо, аби дитина могла гідно підготуватись до школи, розвивати свої здібності. А разом з тим необхідні гуртки мають бути поруч із домом. Відтак створення мережі дитячих закладів сприяє тому, аби більше малюків могли проявити себе. Ще одна перевага – ми надали нові робочі місця, збільшили надходження до бюджетів. Тож цей проєкт від Метінвест та Криворізької фундації на користь усім: і батькам, і громаді»
, - відзначила керівник дитячого центру Ірина Чернобай.

Криворізькі спеціалісти продовжують навчання за програмою МРА. Опанування освітнього курсу дозволить втілювати проєкти, спрямовані на підвищення якості життя, розвиток інфраструктури, допоможе залучати інвестиції та знаходити джерела для наповнення місцевих бюджетів.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

AAlisa
  • 0
  • 1
  • Ответить

шо касается части МСБ в бюджете 55% - это у нас еще в стране очень низкие показатели, в Италии, например, МСБ дает до 95% бюджетных доходов - то есть подавляющее большинство

Костян4ик
  • 0
  • 0
  • Ответить

слышал, что программа MPA, одна из наиболее престижных программ дополнительного образования

PetrStasuk
  • 0
  • 2
  • Ответить

это в развитых странах популярно, а у нас, к сожалению, не все знают, чем отличается социальный бизнес от обычного. но такие проекты как раз и должны стимулировать развитие этого направления

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город