Гадання на День Андрія Первозванного

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У ніч з 12 на 13 грудня на День Андрія Первозванного дівчата, не дивлячись на церковні заборони, займаються ворожінням.

Журналістка сайту «Перший Криворізький» зібрала для вас ТОП гадань на День Андрія. Раніше ми писали про традиції та заборони на День Андрія.

Найпопулярніше гадання на ім’я майбутнього судженого. Напишіть на декількох маленьких папірцях різні чоловічі імена, а один із них залишіть пустим.

Складіть ці папірці до мішечка або пакету та покладіть під подушку. Вранці наосліп витягніть один папірець яке ім’я на ньому буде написане, так і зватимуть вашого судженого. Якщо попадеться пустій папірець – вам ще зарано дізнаватися ім’я майбутнього чоловіка.


Гадання на кохання і весілля. Візьміть глибоку тарілку, насипте туди пшона або іншої каші і заховайте у ній золоту, срібну, металеву каблучки.

Перемішайте, потім заплющте очі і витягніть перстень. Якщо ви дістанете золоту каблучку – скоро вам зроблять пропозицію руки і серця, якщо срібну – зустрінете судженого або суджену, не з дорогоцінного металу – поки ви не зустрінете кохану людину.

Гадання на цибулі. Візьміть цибулини і напишіть на них різні імена – ім’я вашої майбутньої долі буде на тій цибулині, яка проросте перша.

Здавна молоді хлопці та дівчата дізнавалися імена своїх майбутніх половинок під час гадання за іменами перехожих. Підійдіть на вулиці до незнайомої людини в цей день та спитайте його ім’я, так і зватимуть вашу половинку.


Під час дівич-вечора, аби дізнатися хто першою вийде заміж, дівчата брали однакові нитки і підпалювали їх. Першою вийде заміж та, у якої найшвидше догорить нитка.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.