51 мільйон гривень освітньої субвенції буде перерозподілено на зарплати педагогам

Главное фото новости
Фото: By jerrykimbrell10
1kr.ua
Щоб не допустити виникнення заборгованості із заробітної плати педагогам, понад 51 мільйон гривень видатків освітньої субвенції буде перерозподілено між місцевими бюджетами. Відповідне рішення Уряд ухвалив 9 грудня 2020 року, пишуть на офіційному сайті МОН.

Згідно з рішенням, буде перерозподілено 51 мільйон 629,8 тисяч гривень видатків освітньої субвенції між місцевими бюджетами в межах видатків відповідного регіону, а також розподілено резерв освітньої субвенції в сумі 4 мільйона 679,8 тисяч гривень.

Нагадаємо, що в проєкт Держбюджету-2021 закладено підвищення рівня оплати праці для освітян у наступному році. На 20% заплановано збільшення посадових окладів (ставок заробітної плати) з 1 січня 2021 року.

Зазначимо, що проєкт Держбюджету-2021 планують розглянути депутати ВРУ у другому читанні 15 грудня.

Крім того, перерозподіл обсягу освітньої субвенції за рахунок резерву здійснюється через виявлені неточності у даних, які виникли при поданні статистичної звітності та вплинули на формульний розрахунок обсягів освітньої субвенції.

Читайте також: Коли у 2021 році почнеться вступна кампанія в УкраїніЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.