Назарову надали останнє слово у суді

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 4 грудня, апеляційний суд Дніпра надав останнє слово Віктору Назарову, обвинувачуваному у службовій недбалості, яка призвела до загибелі 49 українців на борту військово-транспортного літака Іл-76. Після цього судді пішли до нарадчої кімнати до 11 грудня.

Про це журналістці сайту «Перший Криворізький» повідомив Віталій Погося, адвокат рідних воїнів, які загинули на борту Іл-76.

На минулому судовому засіданні відбулися дебати прокурорів.

14 червня 2014 року у небі над Луганськом терористи збили військово-транспортний літак Іл-76, на борту якого були 40 українських військових і 9 членів екіпажу. Серед загиблих на борту літака шестеро мешканців Кривого Рогу та один мешканець Криворізького району.

Суддя Павлоградського міськрайонного суду Наталя Самоткан 27 березня 2017 року винесла Віктору Назарову вирок і приговорила його до 7 років позбавлення волі. Віктор Назаров вирішив оскаржити рішення судді Самоткан і подав апеляцію, яка розглядається з 2017 року.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
30 мин

Все хорошо

12 : 08

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com