Прикмети на день Катерини та чого не можна робити 7 грудня

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
7 грудня християни відзначають День пам’яті святої великомучениці Катерини ще цей день вважають святом жіночої долі. Вона вважається покровителькою любові та шлюбу.

Катерина була донькою єгипетського правителя Олександрія і народилася у 287 році. Вона прийняла хрещення після того, які старець подарував їй ікону Богоматері з Христом. За церковними переказами, саме тоді Діва Марія передала Катерині перстень на знак духовних заручин.

Коли дівчині було 17 років, вона заступилася за християн, яких за часи імператора Максиміліана приносили в жертву, але імператор вирішив піддати Катерину тортурам на колесі. Коли її потягнули на покарання, янгол розбив знаряддя тортур. Тоді Катерину стратили, відрубавши їй голову, а з рани замість крові, потекло молоко.
Мощі Святої Катерини зберігають у єгипетському монастирі на горі Синай.

День Катерини припадає на 7 грудня у період Різдвяного посту, на стіл прийнято подавати лише пісну їжу — борщ без м’яса, кашу та житній хліб.

Цього дня заборонена тяжка фізична праця. Неможна влаштовувати гулянки, займатися рукоділлям. Аби життя не задимилося не радять розпалювати вогнища і топити піч.

Якщо цього дня небо буде безхмарним, то уся зима буде морозною. Якщо надворі тепло, то через 10 днів наступлять сильні морози. Рясного снігопаду варто чекати, якщо вночі на небі багато маленьких зірок.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
9 мин

Все хорошо

01 : 39

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com