Пресс-релиз

В рамках угоди про співпрацю Метінвест продовжує облаштовувати села Широківської громади

В рамках угоди про співпрацю Метінвест продовжує облаштовувати села Широківської громади

Фото: Метінвест

В смт Широке та с. Шестірня замінили зупинки громадського транспорту. Роботи виконана в рамках угоди про співпрацю між Інгулецьким ГЗК і територіальною громадою.

Раніше роль зупинки виконували «хатинки» з металевих листів, які за роки експлуатації поіржавіли, в них утворились дірки. А сама конструкція не давала достатнього кута огляду. Через низку наклеєних оголошень зупинки втратили естетичну привабливість. А в Шестерні спеціально облаштованого місця взагалі не було. Чекати транспорт доводилось посеред пустиря. Тож встановлення нових інфраструктурних об’єктів було на часі.

Нові зупиночні комплекси обшиті металевими листами, що дозволить захиститись від негоди. До ладу привели і прилеглу територію. Відтак замість багнюки мешканці отримали чисту, ошатну плитку. А для оголошень облаштували спеціальний стенд.


«Завдяки підтримці Метінвесту вдається вирішувати важливі питання громади. Серед них – розвиток інфраструктури. В селах Широківщини привели до ладу дороги, облаштували місця для відпочинку та активного дозвілля. Цьогоріч нам вдалось вирішити гостре питання з підтопленням будинків. Реалізовано проект з розчищення русла ріки Бакаєць. Тож мешканці можуть почуватись у безпеці й не перейматись через зливи, які можуть вивести ріку з берегів», - підкреслив голова Широківської сільради Олександр Кокул.

Компанія Метінвест підтримала громади і у боротьбі з пандемією COVID-19. Лікарні отримали експрес-тести для виявлення коронавірусу, захисні костюми та апарати ШВЛ. А ГО «Криворізька фундація майбутнього» спільно з волонтерами шила маски для літніх людей і медиків громади.


«Цьогоріч «Криворізька фундація майбутнього» відзначає дворіччя. І одне з наших досягнень за цей час – розширення географії роботи. Ми координуємо реалізацію проектів в рамках угоди про співпрацю між компанією Метінвест та територіальними громадами. Кожен втілений проект – це результат тісної взаємодії, спілкування усіх сторін: безпосередньо мешканців, адміністрації громад, керівництва промислових підприємств і менеджерів КФМ. Такий підхід дає змогу втілювати важливі, затребувані ініціативи», - відзначила директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.Комментарии (14)

Александр Поль

11:42, 24 ноября 2020

Извините, но это не остановка общественного транспорта. Это площадка для мусорных контейнеров максимум. И то хреновая, потому что профнастил так никто не гнет.

Ирбис

12:04, 24 ноября 2020

Главное, чтобы до выборов хватило)

Моряк Папай

12:09, 24 ноября 2020

это площадка-заготовка для сельского туалета на несколько кабинок

Sergi

14:32, 24 ноября 2020

смотря с чем сравнивать, покатайтесь по селам, там даже подобного не увидите, сделайте лучше, что мешает?!

Александр Поль

15:03, 24 ноября 2020

Сперва добейся? А что Вам лично мешало инициировать в громаде села установку НОРМАЛЬНОЙ остановки? Вас там тысячи, по 20 грн скинулись и построили. А так Вам построили дер6мо, с которым вы будете жить годами.

БОМ

15:35, 24 ноября 2020

Поль.вы примкнули к когорте вечно недовольных?? Не похоже.не похоже.но факт.

Александр Поль

16:42, 24 ноября 2020

Если я вижу дер6мо, я говорю, что это дер6мо. Или Вы считаете остановку достойной?

Костян4ик

21:56, 24 ноября 2020

можно было крышу и из сотового поликарбоната сделать, но как показывает практика, хороший град и ему придет каюк, профнастил, практичней

Александр Поль

22:28, 24 ноября 2020

Можно было нормально профнастил положить, он не предназначен для радиусный загибов, ещё и по стороне ребер. А нормальный сотик 10 лет простоит. Только не за 150 грн квадрат.

Моряк Папай

11:49, 24 ноября 2020

пока не будет единого транспортного гиперлупа , связывающего отдаленные центры агломерации в единую систему, то говорить о переходе в новый техноуклад преждевременно)))

Sergi

14:32, 24 ноября 2020

уже не так дуть будет, что хорошо учитывая, как холоднее и холоднее с каждым днем будет,хорошо, что о простых людях не забываете

Ирбис

18:48, 24 ноября 2020

А раньше было сделать нельзя ?? В аккурат перед вторым туром выборов. Как по мне пусть налоги огромные на землю, и на экологию платят городу, а с деньгами местная власть сама разберётся что и как делать.

sandro1

21:42, 24 ноября 2020

так налоги и платятся, о вот куда уходит львиная доля местных бюджетов, этот вопрос нужно и задать чиновникам

sandro1

21:47, 24 ноября 2020

когда мы уже увидим работу местных властей, помощь от бизнеса это хорошо, но это не освобождает их от своей непосредственной работы

Ссылка скопирована в буфер обмена