116 дітей-сиріт Дніпропетровської області отримали власні оселі

Главное фото новости
Фото: adm.dp.gov.ua
1kr.ua
У 2020 році 116 дітей-сиріт із Дніпропетровщини отримали власне житло. Про це повідомляє пресцентр Дніпропетровської ОДА.

За державні кошти придбали житло діти-сироти з Дніпра, Кривого Рогу, Кам’янського, Марганця, Нікополя, Новомосковська, Павлограда, Покрова, Синельникового та різних районів області.

«У 2019 році на придбання житла дітям-сиротам із Дніпропетровщини з держбюджету виділили 56,5 мільйонів гривен. Грошову компенсацію отримали 137 хлопців та дівчат віком від 16 до 23 років. Наразі вже з житлом – 129 молодих людей. Обирати квартири їм допомагали соціальні працівники», – говорить голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

У 2019 році гроші виділялися пропорційно до потреби міст, районів та об’єднаних територіальних громад, від яких надійшли пропозиції. Далі кошти нараховувалися на особисті рахунки дітей. Вони мають обрати житло протягом року.

Зазначимо, що розмір грошової компенсації на придбання житла дітям-сиротам – від 300 до 623 тисяч гривень.

Нагадаємо, що подружжя з Кривого Рогу усиновило маленького хлопчика.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
43 мин

Все хорошо

07 : 41

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com