Водіям нагадують про підготовку автомобілів до зими

Водіям нагадують про підготовку автомобілів до зими

Фото: Первый Криворожский

Зима вже не за горами, тож саме час зайнятися підготовкою автомобілів до холодів. Найперше, «перевзути» гуму та перевірити технічний стан. Про це нагадує управління транспорту Дніпропетровської облдержадміністрації, пишуть на сайті ОДА.

«Дбати про безпеку руху – особиста відповідальність водіїв. Вони мають завчасно та комплексно підготувати транспортні засоби до зимового періоду, – зазначили чиновники управління. – Важлива складова – спеціальна гума, розрахована на холоди, бажано шипована. Вона забезпечить гарне зчеплення з дорогою за низьких температур та навіть в ожеледь. Міняти шини треба на всіх чотирьох колесах одночасно, а не «перевзувати» ведучі, інші залишаючи на потім. Також автолюбителям слід бути ще обережнішими під час руху. Збавити швидкість, збільшити дистанцію. Не варто йти на обгін та різко гальмувати».

Програма мінімум для водіїв – потурбуватися про якісну зимову гуму, перевірити на справність ходову машини, залити спеціальну незамерзаючу рідину в бачок омивача. А ще замінити моторне мастило на те, яке призначене для низьких температур. Обов’язково слід переконатися у справності акумулятора. Якщо термін його служби спливає, то встановити новий краще до морозів.

Протестуйте роботу автомобільної пічки. Обігрівач перешкоджає запотіванню вікон, та й їхати в теплій машині набагато комфортніше.

На випадок снігопаду не зайвим буде мати у багажнику щітку та скребок для очищення скла, трос, лопату, знак аварійної зупинки, ліхтарик.

Нагадаємо, що понад 1500 ДТП сталося з початку року в Кривому Розі.


Комментарии (5)

109 собак

13:24, 17 ноября 2020

Поиск


ВОДІЯМ НАГАДУЮТЬ ПРО ПІДГОТОВКУ АВТОМОБІЛІ ДО ЗИМИ > ПАШЛИ НА*** НАГАДУВАЛЬЩЫКЫ

Майор Томин

13:58, 17 ноября 2020

Не нужно нам напоминать, лучше помогите материально.

Ирбис

14:05, 17 ноября 2020

Хай нагадуют, как медведям в спячку впадать.

Шериф

14:25, 17 ноября 2020

Слушай,а как твой автомобиль заводится при -20 градусов.
Не знаю. Он уже при -10 не открывается.

Майор Томин

14:48, 17 ноября 2020

Нагадала она,ты что цыганка,гадать тут?

Ссылка скопирована в буфер обмена