РНБО просить ЦВК вжити заходів щодо оприлюднення результатів виборів

Главное фото новости
Фото: Ілюстрація Першого Криворізького
1kr.ua
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов звертає увагу Центральної виборчої комісії на необхідність вжити невідкладних заходів до встановлення результатів голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року та негайного їх оприлюднення на офіційному веб-сайті ЦВК.

Про це повідомляє пресцентр Ради національної безпеки і оборони України.

«Водночас Апаратом Ради національної безпеки і оборони України фіксується зростання соціальної напруженості і, як наслідок, виникнення ризиків національній безпеці у ситуації, пов’язаній з питанням недостатнього інформування суспільства щодо офіційних результатів виборів», - говорить Олексій Данілов.

Олексій Данілов нагадує, що відповідно до календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, затвердженого постановою ЦВК від 8 серпня 2020 року № 163, граничною датою встановлення результатів голосування з місцевих виборів визначено 6 листопада 2020 року включно.

Читайте також: Результати виборів ТВК у Кривому Розі не може встановити в термін

«Водночас станом на сьогодні у певній частині територіальних округів результати голосування з місцевих виборів не встановлені», - говорить Секретар Ради національної безпеки і оборони України.

Він також нагадав про норми законодавства у частині контролю ЦВК за організацією підготовки і проведення місцевих виборів, а також встановлення Комісією результатів місцевих виборів у разі невиконання деякими ТВК вимог Виборчого кодексу щодо встановлення їх результатів.

«Ураховуючи наведене, в інтересах національної безпеки та з огляду на те, що проведення вільних, гласних та транспарентних виборів є необхідною умовою забезпечення принципу демократії, є обов’язковим стандартом для демократичного, вільного та відкритого суспільства, звертаю увагу на вжиття невідкладних заходів щодо встановлення результатів голосування на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року та негайного їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії», - йдеться у листі.

Новини про місцеві вибори у Кривому РозіЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

01 : 34

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com