Безкоштовний курс для педагогів з використання цифрових інструментів для дистанційного навчання

Главное фото новости
Фото: By jerrykimbrell10
1kr.ua
Вчителі Кривого Рогу можуть пройти безоплатне навчання з використання цифрових технологій під час дистанційного навчання. Курс «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії» стартує 12 листопада. Про це повідомив департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, пишуть на офіційному сайті.

«Працівники закладів освіти нині повинні вміти користуватися сучасними цифровими інструментами. Для того, щоб впроваджувати їх на дистанційних уроках. Безкоштовний онлайн-курс – чудова нагода опанувати необхідні навички. Зокрема, роботи з корисними додатками на комп’ютері та смартфоні. Навчальна програма складається з 5-ти модулів і розрахована на 15 годин. Вона передбачає відеолекції, самостійне опрацювання, виконання завдань та складання підсумкового тесту», – зазначили чиновники у департаменті.

Читайте також: У Кривому Розі зареєстрували петицію з вимогою заборонити дистанційну освіту

Навчання триватиме з 12 до 22 листопада 2020 року. Зареєструватись на курс можна за посиланням.

Педагогам забезпечать методичний супровід, нададуть доступ до тимчасового персонального облікового запису в системі G Suite for Education. Учасники курсу отримуватимуть приватні консультації, матимуть зустрічі з тренерами в Google Meet.

Підвищення кваліфікації для освітян організовує Google Україна разом з Міністерством освіти і науки України.

Нагадаємо, що 2 листопада усі школи Кривого Рогу розпочали очне навчання після осінніх канікул.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

GalinaUkr
  • 3
  • 3
  • Ответить

а зарплата по 4000 баксов когда будет? помните, президент говорил.. хотя, это он наверное, пошутил)

Белладонна
  • 6
  • 4
  • Ответить

У нас даже собрание родительское проводили по видеосвязи,забавно)

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город