Перевірити свою українську криворіжці можуть під час радіодиктанту

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
9 листопада в Україні проходитиме радіодиктант національної єдності, кожен криворіжець і кожна криворожанка можуть долучитися до його написання. Про це повідомив департамент масових комунікацій облдержадміністрації, пишуть на офіційному сайті ОДА.

«Радіодиктант національної єдності проходить щороку та об’єднує тисячі людей по всій країні і за кордоном. За традицією, його приурочують до Дня української письменності. Цьогоріч захід відбудеться вже вдвадцяте. Аби підготуватися до диктанту, організатори радять читати твори популярних письменників та звертати увагу на пунктуацію. Ті, хто напише його без жодної помилки, отримають у подарунок набори книжок», – зазначили чиновники департаменту масових комунікацій Дніпропетровської ОДА.

Радіодиктант розпочнеться 9 листопада о 09:00. Його читатиме акторка Римма Зюбіна. Трансляції пройдуть на усіх платформах Суспільного мовника. Зокрема – на «Українському радіо», радіо «Культура», «UA: Першому» та 24 регіональних каналах.

Автор тексту – письменник, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Іван Малкович. Також до методичної роботи над радіодиктантом долучилася докторка філологічних наук Лариса Масенко.

Написаний текст можна сфотографувати та протягом доби відправити на електронну пошту [email protected] Паперовий лист – надіслати за адресою: місо Київ, вулиця Хрещатик, 26, 01001. А результати оголосять упродовж 1-2 місяців.

Нагадаємо, що у минулому році десятикласниця з Кривого Рогу перемогла у конкурсі на кращий твір у Всеукраїнському радіодиктант.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
36 мин

Все хорошо

39 : 16

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com