Ветеранам АТО та ООС допоможуть адаптувати свій бойовий досвід до мирної кар’єри

Главное фото новости
Фото: ілюстрація Перший Криворізький
1kr.ua
Бійців АТО та ООС з Кривого Рогу запрошують долучатися до проєкту «Військовий імунітет у цивільній професії». Він покликаний допомогти ветеранам адаптувати свій бойовий досвід до мирної кар’єри. Про це розповіло Управління з питань учасників АТО облдержадміністрації, пишуть на офіційному сайті.

«Після демобілізації наші захисники починають нове мирне життя. Багато з них здобувають новий фах. Та коли влаштовуються на роботу, не кажуть про свій військовий досвід. Мовляв, все, чому навчилися на передовій, навряд знадобиться. Насправді такі вміння корисні. А гарна нагода дізнатися, як їх можна використати під час цивільного працевлаштування – долучитися до проєкту», – говорить в.о. начальника управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Олександр Чумак.

Спеціально для ветеранів з Дніпропетровської області розроблять посібник із покроковою інструкцією. Там, зокрема, будуть поради як подати військовий досвід у резюме та під час співбесіди. А ще – приклади колишніх ветеранів, які вже застосували здобуті навички у цивільній кар’єрі.

Читайте також: Криворізькі гвардійці затримали учасника незаконного збройного формування

Проводитимуть й онлайн-розмови. Приєднатися до них зможуть роботодавці, військові, HR-спеціалісти. Буде нагода ставити запитання спікерам, ділитися власними історіями з працевлаштування.

Проєкт «Військовий імунітет у цивільній професії» втілює команда ГО «Центр зайнятості Вільних людей». Ініціатива – в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду королівства Нідерландів.

Щоб взяти участь, потрібно зареєструватися. Електронна пошта для довідок – [email protected]Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
29 мин

Все хорошо

32 : 43

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com