КСУ заблокував призначення керівних кадрів органів влади і переможців місцевих виборів

Главное фото новости
Фото: НАЗК
1kr.ua
Конституційний Суд України позбавив Національне агентство з питань запобігання корупції (далі НАЗК) доступу до державних реєстрів, необхідних для проведення спеціальної перевірки декларацій кандидатів на керівні посади до органів влади. Без цієї перевірки жоден керівник державного органу не може бути офіційно призначений.

Про це повідомляється на офіційному сайті НАЗК.

«КСУ фактично заблокував реалізацію результатів місцевих виборів. Оскільки призначення кандидатів обраних на посади, зокрема голів обласних, районних рад та їх заступників, можливе лише після проходження ними спецперевірок.

Конституційний Суд своїм рішенням не лише знищує антикорупційну систему в Україні, а й паралізує роботу органів місцевого самоврядування та всього державного апарату», – йдеться у повідомленні НАЗК.

Пізніше стало відомо, що Президент України Володимир Зеленський скликав термінове закрите засідання Ради національної безпеки і оборони для визначення заходів невідкладної належної реакції держави на цю ситуацію.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

12 : 41

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com