У виборчу ситуацію у Кривому Розі має втрутитися президент, – Фесенко

Главное фото новости
Фото: ua.news
1kr.ua
Мер Кривого Рогу Вілкул фактично використовує місцевиий адміністративниий ресурс, аби забезпечити свою перемогу на виборах. Про це в ефірі https://24tv.ua розповів політолог Володимир Фесенко. За словами політолога, ситуація через це у місті настільки напружена, що вже стала викликом для Президента.

«У нас на будь-яких виборах говорять про вплив адміністративного ресурсу. Ми бачимо надмірниий, жорсткиий тиск з боку місцевоії, міськоії влади нинішнього мера. Міськиий голова Кривого Рогу пан Вілкул фактично використовує місцевий адміністративний ресурс, аби забезпечити свою перемогу на виборах. Але парадокс в тому, що на виборах його головним конкурентом є представник партії «Слуга народу», президентської партії і це вже виклик для президента.

Треба втручатися президенту і представникам центральної виконавчої влади не на користь президентської партії, а на користь справедливості»
, – заявив Фесенко.

Нагадаємо, у Кривому Розі поліція відкрила кримінальне провадження через погрози родині кандидата в мери міста від партії «Слуга народу» Дмитра Шевчика. Також, за словами політика, проти нього і членів його сім'ї ведуть брудну інформаційну кампанію.

Загалом, як зазначають правоохоронці, ситуація навколо виборів стає все більш напруженою. За статистикою, в Україні щодоби реєструється більше ніж 10 кримінальних проваджень та надходить майже 200 заяв, пов'язаних з порушенням виборчого процесу. В цілому, з 5 вересня поліція зафіксувала майже 4000 скарг.

Напередодні виборів експерти закликають українців не піддаватись маніпуляціям і вчитися відрізняти фейки від правдивої інформації.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город