Криворіжці оновили борд у пам'ять про земляків, полеглих у зоні АТО та ООС

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Кривому Розі біля стели з фото полеглих воїнів АТО та ООС на 95 кварталі оновили борд. На борді розмістили світлини семи уроженців Кривого Рогу, які загинули, обороняючи територіальну цілісність та незалежність України у зоні проведення АТО та ООС. У жовтні 2020 року вони святкували б Дні народження.

Валерій Бердаков у 47 років загинув 18 листопада 2014 року під час мінометного обстрілу взводного опорного пункту біля села Веселе у Донецькій області.

Альберт Сарухнян загинув 22 січня 2015 року у бою за блокпост біля селища Красний Партизан у Донецькій області. Йому був 31 рік.

Сергій Тєлєгін загинув 14 червня 2014 року близько першої години ночі в військово-транспортному літаку Іл-76 який був збитий терористами при заході на посадку в аеропорту Луганська. Чоловікові було 38 років.

Павло Чумак у 34 роки загинув 30 серпня 2019 року під час виконання бойового завдання поблизу селища Єлизаветівка Мар’їнського району на Донеччині.

Читайте також: Відкриття першого в Україні пам'ятника «Іловайський хрест»У 41 рік Геннадій Карпенко загинув 24 серпня 2014 року, коли повертався з позицій до базового табору.

Олексій Рябухін у 44 роки загинув.

Дмитро Человський у 34 роки загинув 1 лютого 2015 року під час виконання бойового завдання в зоні проведення АТО.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 2 час 2 мин

Есть угроза

01 : 28

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com