Центр кар'єри Метінвест і Криворізький міськрайонний центр зайнятості підписали договір про співпрацю

Главное фото новости
Фото: Метинвест
1kr.ua
Сервіс пошуку роботи у Кривому Розі покращується. Спеціалісти гірничодобувної галузі та супутніх професій зможуть отримати кваліфіковану підтримку в питаннях працевлаштування. Задля втілення зручного формату для здобувачів Центр кар'єри Метінвест та Криворізький міськрайонний центр зайнятості об'єднали зусилля.

З початку коронакризи Україна, як і більшість країн, має істотне зростання кількості безробітних. Підприємці у сфері обслуговування зазнали значних збитків під час карантину та, зокрема, були вимушені звільняти працівників. Пік зареєстрованих шукачів роботи досяг 520 тисяч.

Станом на початок вересня зростання зупинилось, а кількість зареєстрованих здобувачів зменшилась до 453 тисяч”, - міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко. Тільки в перші місяці карантину кількість безробітних, за даними ДніпрОДА, у Дніпропетровщині сягнула 14 тисяч осіб.

Чи не єдиними роботодавцями, які, незважаючи на карантинні заходи, продовжували стабільну господарську діяльність, стали промислові підприємства Кривого Рогу. Прийом кадрів на гірничодобувні підприємства групи Метінвест продовжується і зараз. Підбір персоналу на виробничі об’єкти та гірничо-збагачувальні комбінати міста здійснює “Центр кар’єри Метінвест”. Фахівці центру допомагають знайти роботу та збудувати кар’єру на підприємствах Кривого Рогу.

Криворіжці, які шукають роботу, мають право на швидкий доступ до інформації про вакансії підприємств компанії Метінвест. Центр кар’єри Метінвест - актуальний і сучасний проєкт, що виконує дві функції на ринку праці: забезпечує шукачів роботи вакансіями, а роботодавця - цінними кадрами. За три роки існування ми налагодили тісну комунікацію між підприємствами групи Метінвест, центром зайнятості та закладами професійно-технічної освіти міста”, - розповідає регіональний менеджер Центру кар’єри Метінвест Лілія Грипачевська.

Аби пошук роботи на гірничодобувних підприємствах Кривого Рогу був зручним, а інформація про вакансії була ще більш доступною, керівники "Центру кар'єри Метінвест" та Криворізького міськрайонного центру зайнятості вирішили об’єднати зусилля. Підкріпленням партнерських стосунків стало підписання договору про співпрацю.

"Відомо, що гірничодобувні підприємства є містоутворюючими для Кривого Рогу. Тому акцентуємо увагу наших клієнтів на робітничих вакансіях, доступних в місті. Із Центром кар’єри Метінвест ми працюємо спільно вже три роки, а після оформлення договору про партнерство зможемо надавати комплексний пакет послуг. Тепер інформація про всі доступні вакансії на криворізьких підприємствах Метінвесту буде зосереджуватись у нас, тому час на пошук роботи для безробітного буде значно коротшим”, - розповідає Ігор Вознюк, директор Криворізького міськрайонного центру зайнятості.

Механізм взаємодії здобувача та роботодавця максимально спрощено. Шлях від пошуку вакансії до працевлаштування – всього три сходинки.

Пошук кандидата на вільну вакансію здійснюється у три етапи: спочатку ми отримуємо заявку на вакантну посаду від підприємства, далі обираємо шукачів роботи і влаштовуємо інтерв’ю. Якщо особисті та професійні якості кандидата влаштовують роботодавця, він має шанс приєднатись до команди Метінвест”, - пояснює провідний фахівець з підбору персоналу “Центру кар’єри Метінвест” Олена Лозан.

Якщо ж ви вирішили особисто завітати до офісу Центру кар’єри у Кривому Розі, то обов’язково зберіть пакет необхідних документів (резюме, паспорт та свідоцтво про освіту). Менеджери центру запропонують перелік вільних вакансій згідно ваших побажань. База актуальних вакансій у Центрі змінюється щомісяця. На випадок, якщо у день звернення вам все ж не вдалось віднайти бажану роботу, тут передбачили функцію "зворотній зв'язок". Також ви можете звернутись на гарячу лінію центру та отримати вичерпну інформацію про стан вашої заявки.

Довідково: Офіс Центру кар’єри Метінвест розташований за адресою просп. Миру, 33. Інформацію та консультації фахівців можна отримати за номером телефону гарячої лінії: 0 800 606 000 (безкоштовно). Графік роботи: Пн. - Пт. з 09:00 до 18:00.

Актуальні вакансії на підприємствах групи Метінвест у Кривому Розі в соціальній мережі Facebook. Задати питання спеціалістам можна також, надіславши листа за адресою [email protected].
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

mandarinka312
 • 1
 • 0
 • Ответить

Из-за карантина многие потеряли работу, кто-то маленький бизнес. Хорошо, если людям дают шанс найти работу и поменять профессию.

IvanSP
 • 1
 • 0
 • Ответить

я считаю, что основной упор надо делать на молодежь, их нужно привлекать к работе всеми возможными способами - нормальной зарплатой, соцпакетом, потому, что если будут уезжать молодые кадры со страны - останутся старики и государство обречено. в этом плане, неверное, сотрудничество с учебными заведениями играет большую роль

Дед Чудодей
 • 0
 • 1
 • Ответить

Какой смысл всего этого, если на работу никого не берут? Сами же в новостях писали, что за целый год из всех безработных города на работу официально устроились только 5 человек. Где же реформаторы, почему не закроют центры занятости как это делают со школами и больницами.

Костян4ик
 • 0
 • 0
 • Ответить

реформаторы уже создали пол миллиона рабочих мест за месяц, правда только на словах...

Wal-com
 • 1
 • 2
 • Ответить

Галимый чес,по выгонять всех в аутсорсинг,вот задача этого имитирующего работу недоцентра.

Крэм Брюлэ
 • 1
 • 0
 • Ответить

"Чи не єдиними роботодавцями, які, незважаючи на карантинні заходи, продовжували стабільну господарську діяльність, стали промислові підприємства Кривого Рогу." Чому продовжили діяльність, та тому що це приносить неабиякий прибуток. А хто ж буде давити квочку, яка несе золоті яйця. Також ніхто інший не наважиться чипати цю золотоносну квочку, це ж вам неякась там тюлька (кафешка чи то перукарня), тут рибина побільше буде, та ще яка, з зубами. Так що не треба ось цих безглуздих балачок. Ну а натяк про "Підбір персоналу на виробничі об’єкти та гірничо-збагачувальні комбінати", думаю усім зрозумілий та вчерговий раз підкреслює вашу гнилу сутність.

Костян4ик
 • 0
 • 0
 • Ответить

во время карантина работали службы и предприятия согласно перечня, утвержденные кабмином

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество