Чи дотримуються мешканці Кривого Рогу карантину у лікарнях

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
З початку пандемії коронавірус виявили майже у 150 тисяч мешканців України. З них понад 12 тисяч – медики. За минулу добу коронавірус діагностували у 142 медичних працівників.

Вони знаходяться у групі ризику, оскільки частіше інших контактують із потенційно інфікованими людьми. Медики переважно дотримуються правил карантину. Аби мінімізувати ризики захворіти на COVID-19 вони користуються антисептиками, носять маски та рукавички, дотримуються соціальної дистанції.

Пацієнти медзакладів, які приходять у лікарню, часто нехтують карантинними обмеженнями та не носять маски й рукавички і не користуються антисептиками.

Читайте, як розповісти дітям про коронавірус.

Протягом трьох тижнів мінімум 2 тисяч українців діагностують COVID-19. 11 вересня в Україні зафіксована найбільша кількість інфікування коронавірусом серед громадян - більше 3 тисяч пацієнтів.

Очільник Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов говорить, що основна причина такої великої кількості нових випадківпорушення українцями карантинних обмежень.


Начальник Управління охорони здоров’я Криворізької міськради Костянтин Мурашко повідомив, що зараз, у порівнянні з початком пандемії, знизилась захворюваність на коронавірус серед медиків, і складає близько 13%.

Раніше ми повідомляли, як правильно утилізувати використані маски.

Медики розповідають, що кожного дня вони контактують із сотнями пацієнтів. Більшість із них одягає маску лише після того, як їм роблять зауваження.


У лікарню більшість пацієнтів заходить у масках, але по дорозі до кабінету лікаря вони знімають їх. Коли до кабінету заходить пацієнт без маски, медики просять надягнути її. За словами медиків, деякі пацієнти вибачаються і одягають маску, але є і такі, які починають образливо висловлюватися, провокують конфлікт і категорично відмовляються дотримуватися правил карантину.


Якщо усі громадяни дотримуватимуться простих правил карантину, кількість нових пацієнтів, інфікованих COVID-19, зменшиться, а медики будуть поза зоною ризику.


Матеріал опубліковано в рамках програми Media Emergency Fund, яку реалізує Львівський медіафорум, за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (NED). Погляди авторів цього матеріалу не обов’язково збігаються з офіційною позицією NED.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
30 мин

Все хорошо

02 : 56

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com