Закохане серце: на житломасиві Інгулець відкрили новий арт-об’єкт

Главное фото новости
Фото: Метинвест
1kr.ua
Романтичні традиції, яскраві селфі та стильна візитівка. Усе це – новий арт-об’єкт, який з’явився у мікрорайоні Інгулець. Ковані троянди в обрамленні серця стали подарунком місцевим мешканцям до Дня Незалежності України від компанії Метінвест.

Інсталяцію розмістили у популярному місці відпочинку - на проспекті Перемоги, поблизу фонтану. Відтепер закохані інгульчани започатковують романтичну традицію: закривати замочок, як символ їхнього кохання.

«Ідея встановити такий об’єкт належить самим працівникам Інгулецького комбінату. Тож ми втілили цю ініціативу. А разом з тим для підтримки молодят і родин з новонародженими ми удвічі збільшили розмір матеріальної допомоги», - відзначив генеральний директор Інгулецького ГЗК компанії Метінвест Олександр Герасимчук.
Підприємство впорядкувало територію, де розміщується композиція. Тут уклали плитку, поставили лавки та урни. Відтак у мікрорайоні побільшало місць для дозвілля.

Установка кованого серця стала черговим етапом благоустрою мікрорайону. Нагадаємо, раніше на житломасиві відкрили кінотеатр «Інгулець», арт-об’єкт «Зіркове небо», збудували скейт-майданчик, реконструювали сквер 7-ї річниці Незалежності України, установили ігровий комплекс.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 15 мин

Есть угроза

05 : 29

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com