Як джазові вечірки у Кривому Розі «переїхали» із даху у двір

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
"Переїзд" джазових вечірок від проєкту "Освітня Піч" із даху у двір відбувся через карантинні обмеження, викликані пандемією COVID-19.

Перший захід у новому форматі відвідали 250 криворіжців. Це навіть більше, ніж організатори могли собі дозволити приймати два роки поспіль (11 вечірок) на даху готелю.

Шукаючи новий оригінальний формат джазовий вечірок, організатори вирішили мінімізувати ризики розповсюдження коронавірусу у Кривому Розі і провели захід на свіжому повітрі - у зеленій зоні двору готелю.

Також вони попросили усіх, хто приходить компаніями, сідати за окремі столики по 4 особи, це забезпечило соціальне дистанціювання слухацької аудиторії і музикантів - Advantage Project. Також забезпечили учасників санітайзерами.

Люди хочуть культурного відпочинку і шукають формати “поза залами”. "Освітня Піч" знайшла такий формат, і хоча вони втратили час через карантин, зуміли змінити формат, збільшити кількість гостей заходу. Цьогоріч планується провести три таких заходи - їх зможуть відвідати 750 криворіжців. Минулі роки на 5-6 вечірках на даху за сезон побували близько тисячі городян.

Матеріал опубліковано в рамках програми Media Emergency Fund, яку реалізує Львівський медіафорум, за фінансової підтримки National Endowment for Democracy (NED). Погляди авторів цього матеріалу не обов’язково збігаються з офіційною позицією NED


ФОТОРЕПОРТАЖ ІЗ ВЕЧІРКИ
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.