ВРУ відхилила проєкт Постанови, співавтором якого є криворізький нардеп, про скасування закону щодо азартних ігор

ВРУ відхилила проєкт Постанови, співавтором якого є криворізький нардеп, про скасування закону щодо азартних ігор

Фото: By Bru-nO

21 липня Верховна Рада відхилила Проєкт Постанови про скасування рішення від 14 липня 2020 року про прийняття Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор». Серед ініціаторів подання постанови є криворізький народний депутат Дмитро Шпенов.

Раніше редакція «Першого Криворізького» розповіла, що 14 липня Верховна Рада України підтримала в другому читанні законопроєкт «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор».

Проти проєкту Постанови №2285-д-П проголосувало 8 нардепів, а за - 72. 136 депутатів утримались.

Автори постанови вважають, що під час розгляду законопроєкту у другому читанні та при прийнятті рішення про прийняття законопроєкту в другому читанні та в цілому, було грубо порушено вимоги Регламенту Верховної Ради України, якими встановлено процедуру розгляду проєктів законів у другому читанні, виходячи з наступного.

Зазначимо, що також про відміну Закону України «Про державне регулювання діяльності з організації та проведення азартних ігор» зареєстрували ще два аналогічних проєктів Постанов. За результатами голосування проєкти постанов також не набрали необхідної кількості голосів для прийняття.

Раніше редакція нашого сайту розповіла, хто не зможе грати в азартні ігри і скільки буде коштувати ліцензія на казино в Україні.Ссылка скопирована в буфер обмена