Офіс чистого довкілля із надсучасною лабораторією планують створити у Кривому Розі, - обіцянка

Главное фото новости
Фото: ілюстрація Перший Криворізький
1kr.ua
У Кривому Розі планують створити Офіс чистого довкілля, який буде перевіряти великі промислові підприємства та дбати про екологічну безпеку регіону. Про це стало відомо під час робочої поїздки до Дніпропетровщини заступника міністра охорони навколишнього середовища і природних ресурсів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслана Стрільця, пишуть на офіційній сторінці ОДА.

Офіс чистого довкілля планують створити на базі обласного відділу державної екологічної інспекції у Кривому Розі.

«Офіс займатиметься виключно промисловим забрудненням, яке завдає найбільше шкоди. Інспектори оперативно реагуватимуть на звернення громадян, проводитимуть перевірки підприємств. Фахівці новоствореного органу матимуть надсучасну лабораторію. На новітньому обладнанні вони зможуть визначати якість не тільки атмосферного повітря, а й водних ресурсів. Зокрема, на річці Інгулець будуть встановлені датчики контролю якості води», – розповів Руслан Стрілець.

Нагадаємо, що у 2019 році колишній Прем'єр-Міністр України Олексій Гончарук також анонсував створення у Кривому Розі Офісу контролю викидів в повітря.

Зазначається, що пиміщення, де розміститься «зелений офіс», приведуть до ладу. Там уже оновили систему опалення, на черзі ремонт покрівлі та внутрішні оздоблювальні роботи.

Раніше редакція «Першого Криворізького» писала, що чиновники звертались у прокуратуру, щоб притягнути промпідприємства міста до відповідальності.

Минулого літа президент Зеленський під час офіційного візиту до нашого міста запропонував меру Вілкулу, щоб Міністерство екології переїхало у Кривий Ріг. Станом на 19 вересня 2019 року Міністерство екології не зверталося до Криворізького міської ради з проханням виділити земельні ділянки або приміщення для розміщення цього Міністерства.

Читайте також: У Кривому Розі перевірили якість повітря після вибуху на кар'єрі ЦГЗКЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 49 мин

Все хорошо

05 : 57

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com