Криворіжці можуть приєднатися до обговорення нового положення про дистанційну освіту в Україні

Главное фото новости
Фото: pixabay.com
1kr.ua
Міністерством освіти і науки України розроблено Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти. Проект документа оприлюднений відомством для громадського обговорення.

Громадське обговорення проекта Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти триватиме до 21 липня.

Міністерство освіти і науки зазначає, що у тексті нового положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти враховано особливості дистанційного навчання під час карантину, а також передбачено умови для реалізації змішаного навчання. А рішення про використання технологій дистанційного навчання в освітньому процесі прийматиметься педагогічною радою школи.

Під час дії карантинних обмежень освітній процес у школах за рішенням педагогічної ради може організовуватися у спосіб, за якого окремі теми з навчального предмета частиною учнів класу вивчаються очно, іншою частиною учнів класу – дистанційно (в асинхронному режимі, з можливістю надання учням підтримки шляхом проведення консультацій в синхронному режимі). При цьому для учнів визначається черговість очного та дистанційного навчання з метою забезпечення рівних умов для здобуття освіти.

Планується, що організація освітнього процесу під час дистанційного навчання може передбачати навчальні заняття, вебінари, онлайн форуми та конференції, самостійну роботу, дослідницьку, пошукову, проектну діяльність, навчальні ігри, консультації та інші форми організації освітнього процесу, визначені освітньою програмою закладу освіти.

Пропозиції та зауваження до положення можна надсилати на е-пошту [email protected] з темою повідомлення «Громадське обговорення».

Нагадаємо, що через пандемію коронаврусу в Україні навчальній рік закінчився дистанційно для учнів освітніх закладів, а ДПА взагалі відмінили.

25 червня у Кривому Розі стартувало ЗНО.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

08 : 29

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com