Епідеміологічна ситуація дозволяє провести ЗНО у запланований термін, - МОН

Главное фото новости
Фото: Пресслужба МОН
1kr.ua
Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій дозволила провести зовнішнє незалежне оцінювання з 25 червня до 17 липня. Про це сьогодні, 22 червня, заявила тимчасово виконуюча обов’язки Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час перевірки готовності пункту проведення ЗНО у Коледжі морського і річкового флоту, пишуть на офіційному сайті міністерства.

Раніше редакція «Першого Криворізького» повідомила, що на банківські картки повернуть гроші учасникам пробного ЗНО.

«Сьогодні Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення: епідеміологічна ситуація дозволяє провести ЗНО у запланований термін – з 25 червня до 17 липня. Водночас МОН, Український та регіональні центри оцінювання якості освіти, пункти тестування готові провести ЗНО-2020 у безпечних умовах згідно з рекомендаціями Головного державного санітарного лікаря України», – зазначила Любомира Мандзій.

Автор фото: Пресслужба МОН

Пункти проведення ЗНО забезпечені:

  • медичними масками для учасників, інструкторів та медиків,
  • безконтактними термометрами (пірометрами),
  • дезінфікуючими засобами для рук,
  • дезінфікуючими засобами для обробки поверхонь,
  • ізоляційними медичними халатами та захисними щитками для медиків.

МОН повідомляє, що всього потребу забезпечено для 1 714 пунктів (5188 пункто-тестувань) проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ. У 2020 році у основній сесії ЗНО візьмуть участь 379 493 абітурієнта, ЄВІ/ЄФВВ складатимуть 101 283 особи. Під час тестування та іспитів буде залучено 242 650 працівників та 11 630 медиків.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
43 мин

Все хорошо

04 : 56

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com