Міністром культури та інформаційної політики став колишній гендиректор «1+1 медіа»

Главное фото новости
Фото: detector.media
1kr.ua
4 травня народні депутати підтримали призначення Олександра Ткаченка на посаду міністра культури та інформаційної політики. Про це редакції «Першого Криворізького» стало відомо під час прямої трансляції пленарного засідання ВРУ.

Постанову про призначення Олександра Ткаченка голосували за скороченою процедурою. Її підтримали 263 нардепів.

Під час виступу на трибуні колишній гендиректор «1+1 медіа» сказав, що серед пріоритетів та викликів на посаді – відновити та посилити фінансування культури та креативних галузей, завершити реструктуризацію міністерства, формування агентств та провести аудит. Крім того, він вважає, що на підтримку культури та туризму варто спрямувати 3-4 мільярди гривень.

Зазначимо, що Олександр Ткаченко працював кореспондентом українського представництва британського міжнародного агентства новин Reuters у Києві, був редактором і ведучим щотижневої телепрограми «Молодіжна студія «Гарт» на телеканалі УТ-1. У 1996-1997 роках був заступником генпродюсера каналу «1+1», запустив програму «Телевізійна Служба Новин» (ТСН). Був гендиректором «1+1 медіа».

Через пандемію коронавірусу Уряд України скоротив видатки на культуру.

Нагадаємо, що ВРУ также вибрала нового віце-прем'єра з питань євроінтеграції.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
34 мин

Все хорошо

09 : 47

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com