Українська діаспора записала відео на підтримку мам полонених та зниклих без вісти військовослужбовців «Кривбасу»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Кілька українських діаспор у різних країнах світу записали відео на підтримку мам та родин військових, які досі не повернулись із полону окупантів, повідомив про це редакції Юрій Сіньковський, заступник командиру батальйону "Кривбас".

Члени громадської організації «Батальйон національного захисту «Кривбас» разом з ГО «Берегині» та Радою ветеранів при Дніпропетровський ОДА звернулися до посольств та діаспор України в інших державах із пропозицією підтримати мам полонених українців, та тих, хто вважаєтться зниклими без вісти.

Привітання надіслали із Ливану, Литви, Німеччини, Туркменістану та інших країн світу.

Зокрема Оксана Макогон, засновниця Української суботньої школи "Намисто" у Лейпцигу, надіслала криворіжцям відео.

Члени української діаспори у відео, записаних вдома через карантин, у День матері висловили слова підтримки мамам українських військовослужбовців, які не повернулись із полону або вважаються такими, що зникли без вісти.

Юрій Сіньковський, заступник командиру 40-го батальйону тероборони «Кривбас», повідомив редакції «Першого Криворізького», що офіційно 16 військовослужбовців 40-го батальйону ще не повернулись із неоголошеної війни із російським окупантом.

15 військових зникли без вісти під час боїв під Іловайськом у серпні 2014 року. Ще один військовий — під Дебальцевим.

Також Юрій Сіньковський говорить, що у держави наразі є офіційні дані про 55 полонених та без вісті зниклих військових, але це без даних про добровольців і військовослужбовців Нацгвардії. Також тут не враховані цивільні заручники окупантів.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
30 мин

Все хорошо

15 : 25

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com