Криворіжці можуть підтримати медиків, які борються за життя пацієнтів із коронавірусом
![Криворіжці можуть підтримати медиків, які борються за життя пацієнтів із коронавірусом Криворіжці можуть підтримати медиків, які борються за життя пацієнтів із коронавірусом](https://img.1kr.ua/news_files/news/8a707622/bf2bd0b9/494756_6f2bf0dca574dc4a61a5934b8fd2deb5404375c9043a8862e8996a0bc51f266b1588170314.jpg)
Фото: adm.dp.gov.ua
Раніше редакція «Першого Криворізького» розповіла, чим зайнятися вдома на карантині.
«Вік автора та техніка малювання для участі в акції не мають значення. Головна умова – бажання підтримати медичних працівників, які сьогодні борються за життя українців, – зазначила Наталія Першина. – Малюнок – це один зі способів показати нашу солідарність з медиками. Саме вони цілодобово ризикують своїм здоров’ям заради безпеки мільйонів людей. І їм теж потрібна підтримка».
Прийом художніх робіт триватиме до 8 травня 2020 року. Фотографії малюнків потрібно надіслати на е-mail: [email protected]. У листі обов’язково вказати прізвище, ім’я, адресу та вік.
Пізніше світлини публікуватимуть на сторінці Дніпропетровського обласного методичного центру клубної роботи та народної творчості у Facebook.
Наадаємо, що криворіжців також запрошують на онлайн-екскурсію в Одеський художній музей.
Більше порад від редакції «Першого Криворізького»
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8a707622/bf2bd0b9/494753_71dbde3cca3d7ac47564c119e45c406a473459_055cf6b1198499480be5b07b2e2de83a1588170299.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8a707622/bf2bd0b9/494755_71dbde3cca3d7ac47564c119e45c406a473461_055cf6b1198499480be5b07b2e2de83a1588170299.jpg)
![](https://img.1kr.ua/news_files/news/8a707622/bf2bd0b9/494754_71dbde3cca3d7ac47564c119e45c406a473460_055cf6b1198499480be5b07b2e2de83a1588170299.jpg)
Комментарии (6)
JoKocker
08:54, 30 апреля 2020
***л1сь
Дед Чудодей
09:16, 30 апреля 2020
Их уже государство пидримало - зарплату подняли в 4 раза, да еще и рисунки им подавай для настроения. Это типа как детскими рисунками поддерживали атошников, бухающих на передовой и которым по месту работы зп идет, плюс в ато двойная зп - та здались им эти рисунки.
Рокер
09:44, 30 апреля 2020
***дежь.Зарплату""подняли "на время карантина.Оплата за час пребывания в контакте с доказаным ковид. Т.е если исходя из тарифа 3560 доплата к мес.зарплате херня.Бла-бла-шоу только начинается...
Джекворобушек
10:28, 30 апреля 2020
Чё ж ты не пошел туда побухать? Природа, свежий воздух, веселая компания,..? Пришел бы оттуда домой, а тут бабла куча дож.идается!
Та ещё на полных правах тогда тут всех поучал бы в коментах - я там был, мед-пиво пил, а вы молчите, бо не были. Отправься, там ещё есть возможность почудодействовать!
Майор Томин
09:18, 30 апреля 2020
А что они чем-то напряжены?
Adi
09:59, 30 апреля 2020
Редакція!
Ця стаття на українській мові. Чому?
Чому весь сайт не на мові?