Де та як криворіжцям приєднатися до Всеукраїнської школи онлайн

Главное фото новости
Фото: mobcompany.info
1kr.ua
6 квітня для учнів 5-11 класів України стартував проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за розкладом транслюватимуть телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

Про це повідомляє пресцентр МОН на офіційному сайті.

Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, ?історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Заняття для усіх класів можна буде переглянути на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки. За кожним класом також закріплено телеканал чи медіаресурс, який у будні транслюватиме уроки для тих дітей, які з різних причин не мають можливості переглянути їх в Інтернеті.

Так, за класами закріплено такі телеканали:

  • 5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна?;
  • 6 клас – ZOOM та News One?;
  • 7 клас – ZIK?;
  • 8 клас – Індиго та УНІАН?;
  • 9 клас – Рада та UA:Культура?;
  • 10 клас – UA:Перший?;
  • 11 клас – М1.
Читайте також: Як криворіжцям зацікавити дитину вчитися вдома дистанційно, - поради психологаУроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео.

Зазначимо, що у відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями.

Нагадаємо, що ЗНО і вступну кампанію в Україні перенесуть через продовження карантин.

Раніше редакція нашого сайту розповіла, що педагоги та чиновники розробили інформаційний портал для школярів Кривого Рогу.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
16 мин

Все хорошо

04 : 37

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com