За добу в Україну повернулося понад 9 тисяч громадян

Главное фото новости
Фото: unn.com.ua
1kr.ua
Упродовж минулої доби прикордонники здійснили понад 15,5 тисячі пропускних операцій. На в’їзд в Україну оформлено понад 9 тисяч громадян України.

Про це повідомляє Кбінет Міністрів України на офіційному сайті.

Зранку 6 квітня в пунктах пропуску черг з подорожуючих власним транспортом та пішоходів немає. Упродовж минулої доби без власного транспорту в Україну прибуло майже 5,1 тисячі осіб. Для їх перевезення залучалися автомобілі, надані місцевою владою та ДСНС.

Також Кабмін повідомляє, що минулої доби Україну залишили 4,6 тисячі осіб, з них 1,4 тисячі іноземців.

Нагадаємо, що у Кривому Розі шість місць обсервації готові прийняти людей, які приїдуть з-за кордону.

«Учора прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я майже 11 тисяч людей, які прямували в Україну. За результатами додаткової перевірки лікарями ознак захворювання на Covid-19 не виявлено. Також встановленим порядком оформлювалися інформативні згоди про самоізоляцію та надавались відповідні пам’ятки. Крім того, минулої доби у пунктах пропуску виявлено 3 порушників правил карантину, про що повідомлено співробітників поліції», - повідомиляє Адміністрація Державної прикордонної служби України.

Раніше редакція нашого сайту повідомляла, що на обов'язкову обсервацію відправлятимуть українців, які повернулися з-за кордону. Більше проправила обсервації читайте тут.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
18 мин

Все хорошо

02 : 39

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Украина

Booking.com