Пресс-релиз

Працювати з радістю: у Кривому Розі підбили підсумки проекту «Професійне щастя»

Працювати з радістю: у Кривому Розі підбили підсумки проекту «Професійне щастя»

Фото: Первый Криворожский

Завершився один з етапів програми навчання для криворізьких педагогів та психологів «Лідери освітніх інновацій», яка проводиться у Кривому Розі за ініціативою громадської організації «Криворізька фундація майбутнього».

Мета програми – допомогти вчителям розвиватись, підтримувати їх, давати нові інструменти для роботи. Одна зі складових – серія тренінгів з профілактики синдрому вигорання «Професійне щастя». Навчання за цим напрямом пройшли 18 шкільних психологів. Вони стали агентами змін у своїх освітніх закладах, адже провели подібні тренінги у шкільних колективах. Нові знання та корисні навички отримали понад 1 300 вчителів. У підсумку навчання та практичної роботи учасники отримали сертифікати, які підтверджують кваліфікацію.

За умовами проекту кожен психолог мав провести по два тренінги. Утім, чимало з учасників настільки надихнулись новими техніками, що провели більше занять. Рекордсменкою стала Ірина Чорнобай, у її доробку шість тренінгів.

«Багатьом вчителям було складно усвідомити, що їх також стосується професійне вигорання. Адже кожен педагог у вузі вивчав психологію і має уявлення про цю проблему. Але ось таке заперечення - перший дзвіночок, що підступає емоційне виснаження. Я рада, що мала змогу поділитись корисними знаннями зі своїми колегами, допомогла їм поліпшити психологічний стан», – поділилась враженнями Ірина Чорнобай.

«Відомо, що професія вчителя серед найбільш схильних до емоційного вигорання. Програма «Лідери освітніх інновацій» об’єднує низку корисних івентів для педагогів і тренінги з профілактики професійного виснаження – лише одна з її складових. Разом з партнерами «Криворізька фундація» підтримує форуми для вчителів. Адже система освіти змінюється і потрібно допомогти педагогам лишатись у вирі подій, давати інструменти для плідної роботи у період реформування», - відзначила директор ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

Нагадаємо, за фінансової підтримки криворізьких підприємств Метінвесту, у рамках проекту були проведені конференції EdCamp, EdFest, форум «Я буду вчителем!» та масштабний профорієнтаційний захід для дітей та їхніх батьків #KrivbassСitySkills.


Ссылка скопирована в буфер обмена