24 дні залишилося у криворізьких чиновників, щоб подати щорічні декларації

24 дні залишилося у криворізьких чиновників, щоб подати щорічні декларації

Фото: Первый Криворожский

Національне агенство з питань запобігання корупції нагадало суб’єктам декларування, що для подання щорічних декларацій за 2019 рік залишилося 24 дні.

Нагадаємо, що раніше редакція сайту «Перший Криворізький» розповіла читачам, скільки грошей в січні 2020 року і в грудні 2019 року заробили ТОП-чиновники міста.

Зазначимо, що кампанія декларування-2020 завершується 31 березня. Криворізьким депутатам про це нагадував на лютневому засіданні секретар міськради Кривого Рогу Сергій Маляренко.

НАЗК зазначає, що станом на четверте березня цього року до Реєстру декларацій подано 222 тисяч 862 щорічні декларації за 2019 рік, тоді як у минулому році ця кількість була більшою на 63 тисячі. Водночас динаміка надходження до Реєстру нових документів свідчить про зростаючу активність подання декларацій.

«З урахуванням збільшення кількості суб’єктів декларування Національне агентство просить не зволікати з поданням декларацій. Це дозволить уникнути критичних навантажень на Реєстр в останні дні кампанії», - пишуть на офіційному сайті НАЗК.

Для допомоги у заповненні декларацій Національне агентство запустило нову інформаційну сторінку «Декларуйся 2020» з функцією пошуку в Роз’ясненнях з декларування та новий сервіс: багатоканальну «гарячу лінію» +38(044) 200-06-94. Фахівці Національного агентства консультують суб’єктів декларування протягом робочого тижня з 8:00 до 18:00. Крім цього, в автоматичному режимі можна отримати відповіді на найбільш поширені запитання декларантів. Для листування в електронному форматі працює e-mail: [email protected].

Декларації криворіжців редакція публікуватиме додатково.


Ссылка скопирована в буфер обмена