ОНЛАЙН: Як працюють у Кривому Розі служби, які мають протидіяти насильству

ОНЛАЙН: Як працюють у Кривому Розі служби, які мають протидіяти насильству

Фото: Первый Криворожский

4 березня у центральній бібліотеці Кривого Рогу розпочався круглий стіл, під час якого представники поліції, виконавчої влади, місцевого самоврядування, науки та громадських організацій обговорюють координаційні дії у сфері запобігання насильства.

Як повідомив журналіст «Першого Криворізького», на заході присутні регіональна спеціалістка Фонду ООН у галузі народонаселення у Дніпропетровській області Ганна Карпеченкова, заступник командира ППП Кривого Рогу Дмитро Шпаковський, експертка Офісу Ради Європи в Україні, членкиня ГО «Право Є» Тамара Бугаець, головна спеціалістка Департаменту у справах сімї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської радиВікторія Важниця та інші.

Також журналіст нашого сайту повідомляє, що під час круглого столу криворіжцям нагадають, куди можна звертатися, якщо стали свідком або постраждали від насильства.

Нагадаємо, що в Україні запустили гарячу лінію для запобігання домашньому насильству.Комментарии (3)

Шериф

11:21, 04 марта 2020

Та працюють бідолашні не покладаючи рук,аж морди порозпухали так,що за щоками вух не видно.

Дед Чудодей

12:40, 04 марта 2020

Поради чоловікам щоб не бути звинуваченим у насильстві: не залишайтесь в приміщенні з будь якою жінкою або тримайте двері відчиненими, не заходьте до ліфту де є жінка, не вітайтесь з жінкою першим, не допомагайте жінкам коли їх грабують чи гвалтують, не розмовляйте з чужими дітьми, не підвозьте на власному авто жінок чи дітей.

Чужой среди своих

12:56, 04 марта 2020

Дедушка, у тебя маразм.

Ссылка скопирована в буфер обмена