Пресс-релиз

Змагання майбутнього: у Кривому Розі відбувся чемпіонат з робототехніки

Змагання майбутнього: у Кривому Розі відбувся чемпіонат з робототехніки

Фото: Метинвест

У Кривому Розі відбувся чемпіонат конструкторів роботів - ROBOBATTLE. На базі криворізького IT-hub & coworking змагалися близько 50 учасників віком від 6 до 16 років. Організували нестандартний інтелектуальний івент ГО «Криворізька фундація майбутнього» разом із мережею дитячих центрів KidsEducation. Фінансову підтримку для проведення чемпіонату надала компанія Метінвест.

Юні розробники змагались у чотирьох категоріях, разом з ними в заході взяли участь усі бажаючі. На гостей також чекали корисні розваги: майстер-клас з програмування, лего-конструювання, розробки 3D-моделей.

Для проведення чемпіонату організатори обрали й тематичну площадку – сучасний IT-hub& coworking у будівлі Криворізького економічного інституту.

«Ця подія визначна, адже ми побачили, скільки юних талантів в нашому місті прагнуть до майбутнього, до нового, вони сміливі, і це надихає. Ми вдячні організаторам, які обрали саме цю локацію для проведення турніру. Із задоволенням будемо й надалі підтримувати подібні починання і розвивати їх», - сказав директор Криворізького економічного інституту Андрій Шайкан.

За словами організаторів робобатлу, подібні чемпіонати мають не тільки розважальну мету, але й допомагають малечі розвиватися, обирати майбутній фах.«Сучасних дітей неможливо уявити без гаджетів. Ми ж пропонуємо їм альтернативне заняття, яке пов’язане з їхніми інтересами, спрямовуємо захоплення смартфонами і планшетами в корисне русло. Учасники змагань самостійно конструюють роботів, програмують їх. Тож ці заняття тісно пов’язані з основами математики, фізики, механіки. І саме на таких чемпіонатах юні розробники демонструють усі свої вміння, а судді до останнього моменту не знають, хто переможе: 9-річний чи 16-річний гравець», - розповіла голова оргкомітету Тетяна Бондар.

Ініціатори чемпіонату зазначають: у період реформування системи освіти дуже важливо надавати дітям корисні позашкільні активності, а батькам – можливість обирати додаткові сервіси для змістовного дозвілля дітей. На цю діяльність є великий попит, а пропозиція тільки формується.

«Криворізька фундація майбутнього» підтримує ініціативи, які важливі для громади. Минулоріч випускники Школи соціального підприємництва, нашого освітнього проекту для представників малого та середнього бізнесу, отримали гранти від компанії Метінвест на створення дитячих центрів розвитку та освіти. Опрацьовувати нові напрямки допомагали експерти з SILabUkraine. У підсумку - проект вплинув на розширення у місті спектру позашкільних освітніх послуг, створення сприятливих умов для різнобічного розвитку малечі, а також для забезпечення додатковими робочими місцями педагогів та психологів», - підкреслила директор ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.


Комментарии (4)

Ирбис

16:31, 03 марта 2020

Интересные штуки)

Mega777

17:07, 03 марта 2020

Ахметов должен сидеть в тюрьме.

Ирбис

18:17, 03 марта 2020

Детям нельзя играть с игрушками)

Чисто Колян

18:54, 03 марта 2020

Он прощает кому должен

Ссылка скопирована в буфер обмена