Корисні зустрічі: криворіжців запрошують на безкоштовне навчання

Главное фото новости
Фото: Метинвест
1kr.ua
Жителів Кривого Рогу запрошують приєднатися до воркшопу «Репортажне фото», який відбудеться завтра, 4 березня, та відкритого семінару з прав людини, який пройде 5 березня. Зустрічі організовані ГО «Криворізька фундація майбутнього» в рамках освітнього проекту «Школа муніципального лідерства».

Нагадаємо, що Школа – унікальна для Кривого Рогу освітня програма , що покликана згуртувати та розвинути потенціал небайдужих представників міської спільноти.

Участь у івентах – безкоштовна, обов’язкова реєстрація учасників за посиланнями (воркшоп «Репортажне фото»).

Проводить зустріч фотограф Віктор Бойко. Експерт навчить як вистроювати кадр, працювати зі світлом, опрацьовувати студійні фото та поділиться секретами профмайстерності.На відкритий семінар «Механізми захисту прав людини» можна зареєструватися за посиланням.

Семінар буде корисним громадським активістам, журналістам, вчителям, студентам та всім, хто хоче розібратися у важливій темі прав людини в України.

Проводитиме зустріч Катерина Дацко, декан юридичного факультету, керівник юридичної клініки, доцент КЕІ КНЕУ.

Подробиці за номером телефону: +38 096 230 03 066.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
14 мин

Все хорошо

06 : 16

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com