Пробне ЗНО для криворізьких абітурієнтів: де дізнатись адреси пунктів

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
2 березня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО з’явилися запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування. Про це повідомив Український центр оцінювання якості освіти.

Раніше редакція «Першого Криворізького» повідомляла, що більше 5 тисяч абітурієнтів Дніпропетровської області зареєструвалися на ЗНО.

Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО» необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично.

Український центр оцінювання якості освіти також повідомляє, що у 2020 році для участі в пробному ЗНО зареєструвалися 218 662 особи. Більшість зареєстрованих (143 498) виявили бажання проходити пробне тестування з двох навчальних предметів.

Традиційно найбільше тестувань замовлено з української мови і літератури – 189 928, математики – 62 388, історії України – 37 860 та англійської мови – 45 844.

Нагадуємо, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня.

Дізнатися результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу, який буде відкрито 21 березня.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 15 мин

Есть угроза

01 : 45

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com