Пресс-релиз

Цікаві вихідні: у Кривому Розі запрошують до участі у змаганні роботів

Цікаві вихідні: у Кривому Розі запрошують до участі у змаганні роботів

Фото: Первый Криворожский

Майбутнє вже настало, бо ж змагаються – роботи. Мережа центрів дитячого розвитку Kids Education запрошує на чемпіонат Кривого Рогу ROBOBATTLE, який відбудеться 1 березня у приміщенні IT-hub & coworking (площа Визволення, 2).

Розробники розумних машин, віком від шести до 16 років, перевірятимуть свої сили у таких категоріях: MiniSumo – бої роботів-сумоїстів; RoboRace – перегони автономних роботів на швидкість по чорній лінії; кегельринг – виштовшування кеглів з ринку на швидкість; біатлон – збивання та збирання кеглів.

Участь у змаганнях безкоштовна, для цього слід зареєструватись за посиланням. Дедлайн подачі заявок – 27 лютого.

Цьогоріч чемпіонат відбувається за сприяння компанії Метінвест та ГО «Криворізька фундація майбутнього».«Фахівці it-сфери сьогодні серед найзатребуваніших, а їхні розробки застосовуються в усіх сферах життя. Сьогодні роботи вміють балансувати, виконувати трюки, прибирати, вони навіть патрулюють офіси. А шлях до розумних помічників починався з елементарних машин. Розпочинають своє становлення в інформаційних технологіях і учасники робо-батлу. Чемпіонат має на меті допомогти юним технікам і програмістам розвиватись в цьому напрямку», - зазначила директор ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

Змагання триватиме з 10:00 до 15:00 години. Організатори приготували сюрпризи і для глядачів: на них чекає розважальне шоу, майстер-класи та розіграш подарунків.


Комментарии (3)

Ирбис

18:23, 19 февраля 2020

На выходных будет весело, приходите к нам, у нас есть интересные штуки)

Белла

19:18, 19 февраля 2020

Оо, это круто, очень интересно, мальчишки, да и многие девчонки будут в восторге. Здорово)

Mega777

21:43, 19 февраля 2020

ГО «Криворізька фундація майбутнього» = Ахметов

Ссылка скопирована в буфер обмена