Цікаві вихідні: у Кривому Розі запрошують до участі у змаганні роботів

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Майбутнє вже настало, бо ж змагаються – роботи. Мережа центрів дитячого розвитку Kids Education запрошує на чемпіонат Кривого Рогу ROBOBATTLE, який відбудеться 1 березня у приміщенні IT-hub & coworking (площа Визволення, 2).

Розробники розумних машин, віком від шести до 16 років, перевірятимуть свої сили у таких категоріях: MiniSumo – бої роботів-сумоїстів; RoboRace – перегони автономних роботів на швидкість по чорній лінії; кегельринг – виштовшування кеглів з ринку на швидкість; біатлон – збивання та збирання кеглів.

Участь у змаганнях безкоштовна, для цього слід зареєструватись за посиланням. Дедлайн подачі заявок – 27 лютого.

Цьогоріч чемпіонат відбувається за сприяння компанії Метінвест та ГО «Криворізька фундація майбутнього».«Фахівці it-сфери сьогодні серед найзатребуваніших, а їхні розробки застосовуються в усіх сферах життя. Сьогодні роботи вміють балансувати, виконувати трюки, прибирати, вони навіть патрулюють офіси. А шлях до розумних помічників починався з елементарних машин. Розпочинають своє становлення в інформаційних технологіях і учасники робо-батлу. Чемпіонат має на меті допомогти юним технікам і програмістам розвиватись в цьому напрямку», - зазначила директор ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

Змагання триватиме з 10:00 до 15:00 години. Організатори приготували сюрпризи і для глядачів: на них чекає розважальне шоу, майстер-класи та розіграш подарунків.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
11 мин

Все хорошо

0 : 59

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com