Пресс-релиз

У Кривому Розі побільшало фахівців з проектного менеджменту

У Кривому Розі побільшало фахівців з проектного менеджменту

Фото: Метинвест

Студенти освітнього курсу «Школа муніципального лідерства» завершили третій навчальний модуль, під час якого вивчали основи адвокасі-кампаній, моніторингової діяльності та принципи співпраці між Україною та Європейським Союзом.

«В якийсь момент я усвідомила, що позитивні зміни залежить від кожного з нас. У масштабах окремого будинку чи цілого міста ми здатні впроваджувати корисні ініціативи. У своєму ОСББ мені вже вдалося чимало зробити. І я хочу поглиблювати свої знання, здобути новий досвід, вивчити кращі світові практики і у школі я отримую необхідну інформацію. Вона - та база, завдяки якій я зможу розвиватись», - розказала студентка школи Світлана Скиба.

«Школа муніципального лідерства» стартувала минулоріч і має на меті сформувати у Кривому Розі ком’юніті відповідальних городян, розвинути у них навички створення та ефективного управління проектами. Навчання триватиме десять місяців, а його учасники вже мають перші результати.
Додатково до основної програми студенти опановували проектний менеджмент: залучення міжнародних донорських коштів завдяки участі у грантових конкурсах. Своїм досвідом з майбутніми лідерами ділився польський фахівець Кшиштоф Лонтка. У підсумку група складала іспит. Усі успішно подолали випробування і отримали сертифікати міжнародного зразка, що підтверджують їхнє уміння працювати з соціальними інвестиціями.

«Я проводжу тренінги як для муніципалітетів, так і для неурядових організацій та ставлю перед собою завдання підготувати команди, які здатні працювати з проектами, а в результаті – залучати грантові кошти. Адже існує чимало джерел додаткового фінансування і потрібно їх використовувати. А в Кривому Розі співпраця з міжнародними фондами на невисокому рівні», - відзначив експерт з євроінтеграції Кшиштоф Лонтка.

Освітній проект ініціювала громадська організація «Криворізька фундація майбутнього», а фінансову підтримку для втілення надала компанія Метінвест.

«Місто і країна потребують професіоналів, які мають особисту візію щодо розвитку соціуму, лідерів, які спроможні брати на себе відповідальність за кінцевий результат. Наша школа надає можливості для перетворень, розширює світогляд слухачів, дає різнопланові знання, набір навичок та інструментів», - підкреслила директор ГО «Криворізька фундація майбутнього» Олена Лещенко.

Учасники проекту мають змогу безкоштовно підвищувати свій рівень ділової англійської. На студентів також чекає ознайомча поїздка до Польщі та Білорусі. Завершиться навчання захистом дипломних проектів.

Комментарии (6)

El_Corazon

18:23, 18 февраля 2020

Теперь точно заживем.

Трамвайчик

19:00, 18 февраля 2020

Лёха?

Белла

20:25, 18 февраля 2020

Белка?

Ирбис

20:27, 18 февраля 2020

***воха)

Demis

22:55, 18 февраля 2020

Воспитывают новых "соросят". После окончания курсов, сразу в парламент и правительство.

Александр Поль

09:20, 19 февраля 2020

"фінансову підтримку для втілення надала компанія Метінвест" - по вашему Ахметов - соросятко?

Ссылка скопирована в буфер обмена