Зоозахиснику з Кривого Рогу терміново потрібна допомога містян, щоб побороти хворобу Ходжкіна

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Криворіжець Іван Федунь з 2010 року бореться з тяжкою хворобою. Після тривалого курсу лікування хвороба відступила, але восени 2019 року у хлопця стався рецидив.

Іван звернувся у соціальній мережі до містян із проханням про допомогу - зібрати кошти на лікування та аутотрансплантацію кісткового мозку. Журналістка 1kr.ua поспілкувалася з хлопцем.

Криворіжець навчався у Криворізькому професійному гірничо-електромеханічному ліцеї. Після закінчення учбового закладу він працював охоронцем у компанії та займався спортом. У 14 років став членом організації «Альянс захисту тварин Кривий Ріг».

«Восени цього року, прийшовши плановий огляд, і здавши всі аналізи, дізнався приголомшливу новину - стався рецидив, але в інших вже місцях. Я знову повернувся на початкову точку, на жаль. Багато коштів було витрачено на лікування, дякувати Богу, що були люди, які допомогли теплими словами та фінансово. Пройшло чимало часу і ціни на все стрімко виросли, час йде дуже швидко і своїми силами не вийде. Потрібна допомога, навіть одна гривня може врятувати моє життя», - сказав Іван Федунь.

Івану поставили діагноз: Лімфома Ходжкіна.Сьогодні лікарі рекомендують Івану пройти 5 сеансів хімії та додаткове обстеження у Києві.

«Щодо конкретної суму поки нічого сказати не можу...тільки дізнаюсь - одразу повідомлю, планую лікуватися у Києві», - розповів Іван журналістці нашого сайту.

Реквізити для допомоги: номер картки ПриватБанку 4731 2196 1219 3007 (Іван Миколайович Федунь).

Зв'язатися з Іваном можна по телефону: 0630238946
Слідкувати за лікуванням можна на особистій сторінці Івана у Фейсбук.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество