У Кривому Розі в останню путь проводжають волонтера Андрія Садила, який допомагав армії України із перших днів окупації

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні, 14 січня, у Кривому Розі в останню путь проводжають Андрія Садила, який від початку окупації допомагав українській армії, ремонтуючи танки і БТРи. 12 січня Андрій Садило раптово помер.

Провести криворіжця в останню путь прийшли друзі-волонтери, бійці, які несуть службу і вже демобілізовані учасники АТО, воїни-афганці, громадські діячі, пластуни, представники «Правого сектору», «Кривбасу», 17 танкової бригади, журналісти, депутати міськради, члени громадських об'єднань, лікарі та інші городяни, які займались волонтерством із Андрієм.

Андрій Садило з 2014 року на базі 17 танкової бригади разом з товаришами за свої гроші ремонтували важку техніку - обшивали танки, робили захисні екрани, варити буржуйки. Потім вони відправляли все це на передову. Криворіжець разом із родиною був активним учасником патріотичних акцій.

Про діяльність волонтерської групи Андрія Садила "Допомога армії своїми руками" журналісти 1kr.ua знімали сюжет.

«Він буде відсутній поміж нами... Нема жодного серед нас, хто б сказав лихе слово про нього (Андрія, - ред.). Якби мене спитала чи зустрічав я справжніх офіцерів, я скажу так — вони є, мало, але є. Андрій був саме таким... Хоч і жив цивільним життям останні роки, він завжди був офіцером»,- під час проповіді сказав військовий капелан, священик ПЦУ отець Олександр Агарков.

Отець Олександр згадав, що Андрій завжди телефонував і питав, що потрібно хлопцям на передовій. Він не любив відкладати щось на завтра .

«Від Щастя до Маруіполя знають Андрія Садила - його буржуйки, обшивки на танках. Де б я не був - завжди питали - Андрія знаєш?» - проводжаючи волонтера сказав отець Олександр.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
3 час 44 мин

Все хорошо

02 : 43

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com