Подія світового масштабу вперше у Кривому Розі – TEDxVechirniyBlvd 2020: Зв’язки з реальністю

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
18 січня відбудеться унікальна для нашого міста подія — TEDxVechirniyBlvd 2020: Зв’язки з реальністю.

Під час TEDxVechirniyBlvd 2020 поділяться своїм досвідом 10 спікерів. Серед них — рок-музикант, мультиінструменталіст, вокаліст гурту «РояльКіт» Роман Гаман, який виступить з промовою «Українська культура — це вам не шаровари».

Родзинкою конференції стануть її наймолодші спікери — унікальні молоді криворіжці, українські та світові лідери з ментальної арифметики 10-річна Мирослава Щербина і 13-річний офіційний світовий «чемпіон чемпіонів» Владислав Безгінов.

ТЕD — це глобальна фундація, завдяки якій найцікавіші люди планети озвучують і поширюють свої найсміливіші, найдивовижніші ідеї, практики, досвід. Саме на першій конференції формату TED у Монтереї (штат Каліфорнія, США) 1984 року були представлені демоверсії перших компакт-дисків Sony, електронна книга, передова 3D-графіка від Lucasfilm та комп’ютер Apple Macintosh.

TED має три проєкти:

– конференцію TEDGlobal, яка проводиться в різних місцях по всьому світу (TEDx);
– TED Prize, яка заохочує своїх переможців виконанням одного бажання, що може змінити світ;
– серії аудіо- та відеоподкастів TED Talks, де публікується найкращий контент TED онлайн і абсолютно безкоштовно.

Щороку ТЕD об’єднує понад 2000 незалежних подій, які організовують і в мегаполісі Лос-Анджелесі, і в 30-тисячному Дхулікхелі в Непалі. Наше місто долучається до всесвітнього руху вперше. Подію йменуємо TEDxVechirniyBlvd. За процедурою і вимогами міжнародної спільноти перша конференція має бути прив’язана до району міста із залученням не більше 100 відвідувачів. Вдало її проводимо — здобуваємо право організувати захід великого масштабу з назвою TEDxKryvyiRih.Чому в назві фігурує бульвар Вечірній?

«Це географічно посеред міста, — пояснює ліцензіатка TEDx у Кривому Розі Анна Ємельянова. — І саме тут нещодавно відкрився новий клуб, який дуже підходить під наше бачення TEDx. Тож ми радо докладаємо зусиль і робимо все необхідне, щоб наше місто вписалося в цю потужну всесвітню спільноту».

«Зв’язки з реальністю» — такою буде тема першої події. «Ми зберемо унікальних доповідачів, — розповідає куратор заходу Юлій Морозов, — мрійників, інноваторів, ідеалістів. Тих, що мислять нешаблонно, діють нестандартно. Людей із широкими горизонтами та сміливими думками. Для більшості вони відірвані від реальності. Принаймні видаються такими на перший погляд. І от саме 18 січня ми разом пошукаємо з тією непростою реальністю зв’язків. Упевнений — знайдемо їх багато».

Організатори переконані, що Кривий Ріг готовий до події. У нашому місті чимало фанатів цього формату, які чекали на появу TEDx саме тут. Без сумнівів, після першої події їх стане значно більше. Адже це унікальний стиль TED, де елементи наукової конференції, стендап-шоу і дружньої вечірки, поєднуючись, роблять дива.

Формат TED-конференції, започаткований 1984 року, уже безліч разів трансформувався, у кожному місті, країні щоразу він втрачав якусь маленьку рису первісного змісту і набував чогось нового, свіжого, залишаючи без змін базову ідею. Саме ця особливість TED і породжує численні дискусії навколо неї. Проте така гнучкість дає можливість кожному місту долучитися до світового руху, задавши новий вектор його розвитку. Ми маємо всі шанси стати прикладом якісної TEDx, спрямованість якої служитиме об’єднанню людей і поширенню правильних ідей.


Квитки можна придбати тут.

Місце проведення: бульвар Вечірній, 2-Б («Mad Brothers»).

Час проведення: 16:00.

Конференцію світового формату організовує команда TEDxVechirniyBlvd. Генеральний партнер — Об'єднання Відповідальних Громадян. Партнери — ШELTER+, Віконда, Brahma Films, Пеноком, Event Agency Passengers. Медіапартнери — інформаційні агентства "Перший Криворізький" та "Експерт-КР".

Офіційна ліцензіатка формату TEDx у Кривому Розі — Анна Ємельянова. Куратор заходу — Юлій Морозов.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
36 мин

Все хорошо

03 : 03

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com