Як зустрічати 2020 рік, щоб він був вдалим і щасливим

Главное фото новости
Фото: foodandmood.com.ua
1kr.ua
Як правильно зустріти рік Білого Металевого Щура, щоб весь наступний рік пройшов вдало і щасливо.

Як зустрічати Новий Рік 2020

Під час зустрічі Нового року важливу роль будуть грати ваші слова, думки і символіка, які закладуть програму розвитку не тільки на 2020 рік, але також на12 років вперед.

Якщо ви хочете, щоб символ року приніс у життя позитивні емоції, то загадайте бажання в новорічну ніч - вони обов'язково мають збутися. Тільки будьте уважні з озвучуванням бажань, ретельно зважуйте кожне слово і не розмінюйтесь на дрібниці - економний і розважливий Щур не потерпить бездумного марнотратства своїх можливостей.

Нагадаємо, що раніше редакція «Першого Криворізького» писала, які поради варто врахувати при виборі новорічного вбрання. А про новорічний дизайн читайте тут.

Що дарувати на Новий Рік 2020

ґ

Автор фото: novogodnie-podarki.com.ua
Даруйте рідним і друзям символічні подарунки - мудрий Щур це оцінить. Майте на увазі, що Щур схвалить подарунки, які, перш за все, принесуть користь, будуть практичними, функціональними і прослужать не один рік. А ось дрібнички в рік Щура краще не дарувати.

Де краще зустрічати Новий рік 2020


Місце зустрічі Нового року 2020 року, символом якого є Білий Щур, ви можете вибирати, яке вам заманеться: у сімейному колі, в клубі або ресторані, на гірськолижному курорті або в теплих краях.

Більше новорічних публікацій від 1kr.ua читайте в спецпроекті.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
45 мин

Все хорошо

02 : 31

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com