Погода в Кривом Роге 24 декабря и гороскоп для горожан

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
24 декабря в Кривом Роге будет пасмурным. Весь день будет идти сильный дождь, который днем может усилиться, но к вечеру начнет ослабевать.

Ночью столбики уличных термометров криворожан задержатся на отметке +7°. Утром температура воздуха на улице будет +8°. Днем термометры покажут +8°. Вечером в Кривом Роге ожидается до +7 градусов по Цельсию.

Показатель влажности воздуха будет колебаться 88-92%.

Читайте также: Когда нужно ставить елку на Новый год 2020, - советы

Ветер будет восточный со скоростью до 3-8 м/с.

Астрологи говорят, что утро выдастся полным интересных возможностей, постарайтесь реализовать тот максимум, который сможете только осилить, это очень хороший вклад в будущее. Отличный день для выбора решения каких-либо проблем. На трудовой ниве будет спокойно и без неприятностей. Вечером Не стоит делать никаких важных дел, лучше перенести на следующий день. Больше гороскопов читайте тут.

В этот день почитается память преподобного Даниила Столпника. У наших предков была традиция в этот день зажигать лампадку, как бы «прибавляя впотьмах доброго света и прося солнце сойти на землю, вспыхнуть и отогнать нечистые силы». Погоду 24 декабря также определяли по лучам солнца: если они простираются вверх, то ожидали холодов, а если стелились вниз, нужно было готовиться к вьюге.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Meндeлeeв
 • 3
 • 2
 • Ответить

Сьогодні річниця народження В'ячеслава Максимовича Чорновіла, він мав стати першим президентом незалежної України

Cлaва Укрauне
 • 11
 • 3
 • Ответить

Автором посту в соціальній мережі є 25-річний Роман Ялч, інформувало видання 0342.

«Я молодий і повний сил чоловік. Про таких, принято казати – майбутнє України. Та чомусь я не потрібний своїй країні. Їй не треба спеціалістів, робочих і людей науки», – зазначив він.

Роман пише, що заробити на свою квартиру в Україні не можливо, навіть працюючи на кількох роботах. Більш того, щоб купити телефон – потрібно брати кредит.

«Маю вищу освіту і мав би працювати за спеціальністю ні про що не думаючи та знову ж таки магістри, спеціалісти і робочі не треба моїй країні. А якщо і треба то за копійки… Середня зарплата реально складає 200$. Реальна середня зарплата, а не те, що ліплять по ящику», – йдеться в пості.

Тому хлопець вирішив поїхати за кордон.

«Залишити свою сім’ю, кохану, друзів, знайомих і взагалі все своє. Короче роблю по 12 годин в другу зміну. Не важливо в якій країні і ким. Приходжу з такими ж заробітчанами вночі і ледве рухаю ногами і руками.

Тут багато молодих хлопців, які мають дітей і теж знімають квартири.

Хоча ми всі різні наші історії зводяться до одного – дітей не нагодуєш патріотизмом, жінці не купиш нічого за любов до своєї країни, а батькам не допоможеш байками про світле завтра», – пише Роман.

При цьому його дуже обурила звістка про те, що заробітчани мають сплачувати податок.

«У мене питання – ви там часом не о*уїли? Замість того аби зробити робочі місця і гідну зарплату, ви змушуєте людей виїжджати на заводи в ж*пу і відчувати себе там рабами, а в кінці просто збиваєте з них бабки? 20%!

Придумано не погано, але Хер вам!

Не дам нікому ні копійки. Нехай хоть депортують і позбавлять громадянства», – обурюється українець.

«Чому я мушу робити десь, залишивши всіх своїх щоб вижити, а з мене просять податки? Чому найти роботу у сраній Польщі чи Чехії легше ніж в моїй країні? Для того аби хтось забрав те, що я чесно заробив! І не я такий один.

Повірте мені. Я багато де їздив і багато ким працював, але такого безпорядку не бачив ніде. Кожен хоче кинути тебе і віджати.

Майже всі мої друзі у Штатах, Бельгії, Голандії, Словакії і так далі…спочатку їхали туди просто заробити гроші і з грошима зробити бізнес. Хто шо – кафе, магазин, мийку… кожному своє.

І знаєте що? Х*р з них хто вернувся! Тому, що виявилось навіть, якщо ти маєш гроші і ти чесна людина, яка хоче чесно працювати і давати робочі місця іншим, в цій країні, треба відкашляти кожному спиногризу і в кінці кінців ти залишишся з дустом.

При цьому всьому тебе держава, як підприємця ніяк не підтримує, а тільки вимагає. Саме тому всі вони з своїм бізнесом не тут, а за бугром. Думайте люди…», – підсумував своє емоційне звернення Роман.

Cлaва Укрauне
 • 11
 • 3
 • Ответить

Около 74% украинцев в ходе высказались за лишение депутатского иммунитета лидера партии "Европейская солидарность" для проведения уголовных расследований.
По данным исследования, положительно к фигуре Порошенко относятся не более 12%, в то время как строго отрицательно около 64%.
Статистика весьма красноречивая. Большинство украинцев осознают, что за время своего правления бывший президент не только не привел страну к лучшей жизни, но и значительно ухудшил материальное и духовное состояние среднестатистического жителя Украины. Люди призывают Порошенко к ответу. Тем более, что он не просто плохо справлялся со своими обязанностями – для народа он настоящий преступник и вор.

Cлaва Укрauне
 • 12
 • 3
 • Ответить

Нардепа, голову партії “Голос” Святослава Вакарчука помітили на святкуванні корпоративу білоруської компанії Warmgaming, яка розробляє одну з найвідоміших у світі ігор – World of Tanks.
Відповідні світлини та відео з’явилися у Телеграм-каналі “Хоробрі яйця”.
У повідомленні стверджується, начебто Вакарчук поскандалив зі своїм “покровителем” Петром Порошенком, після чого відправився до Мінська співати на корпоративі. Гонорар нардепа-артиста нібито становив 100 000 євро.
Зазначається також, начебто Вакарчук висунув вимогу організаторам корпоративу: не знімати та не фотографувати його, щоби потім його не “тролили” в Україні.

Cлaва Укрauне
 • 10
 • 3
 • Ответить

Премьер-министр России Дмитрий Медведев заверил, что РФ готова рассмотреть вопрос о снятии санкций с Украины, если Киев выступит с такой инициативой.
Дмитрий Медведев считает, что Россия остается для Украины крупнейшим торговым партнером, несмотря ни на что. По его словам, взаимный товарооборот исчисляется миллиардами долларов, что значимо и для РФ, и для Украины.
такая война...

Зависимое СМИ
 • 12
 • 8
 • Ответить

Так , кто тут против Советской власти выступает ?

Зависимое СМИ
 • 10
 • 7
 • Ответить

А , тогда какая сейчас власть шо полно митингов и майданов .

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город